Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Doufám, že váš rozpočet je roztomilý, protože odstranění tašek jsou na jaře 2018 nečekaně kdekoli

Doufám, že váš rozpočet je roztomilý, protože odstranění tašek jsou na jaře 2018 nečekaně kdekoli

, Chanel na dráhu vložil asi jeden milion průhledných PVC tašek, což je buď předzvěstí, nebo motivace za neočekávaným návodem vie-průchody V závislosti na vašem názoru zasáhnou maloobchodníky. Ať tak či onak, vzorec je jasně (omlouvám se), když se dostane do země, s nezávislými designéry i obrovskými značkami tašek, které posílají tašky, které jsou alespoň částečně odstraňují obchodníkům na podzim.

Kromě výstavy Chanel, poprvé to skončilo, bylo pro mě odstraněno (opět, promiň), že tyto tašky budou skutečnou věcí, když můj nejlepší dobrý přítel skončil absolutně konzumován Staudem Shirleym Tote, vizualizovaný výše. Bylo to před několika měsíci, stejně jako její posedlost byla problémem, protože taška byla nabídnuta – vždy ukazatel, že ve světě tašek je něco na nohou, kde je spousta věcí hojná a nabízená ze spousty zdrojů .

Dostala cenově dostupný odstraněný přenos, aby ji odložil, a nakonec se dostala ruce na verzi Staud a také v době, kdy se poprvé skončila posedlá, osobně jsem byla svědkem toho tašky. Stejně jako verze staudu by je měla mít – je to hrozně ostrý, minimalistický příslušenství, který je stále praktický, protože menší, neprůhledný pouzdro, které sedí uvnitř, což odpovídá kožené kliky sáčku.

Některé z pytlů, které ve formě tohoto vzoru fungují, fungují, jako je tento, stejně jako jiné ne, takže pokud se vám líbí vzhled, ale nechtějí se vaše tampony plovoucí před celým světem, stále máte Některé možnosti. Stejně jako některé mnohem více skvělých zpráv: Spousta nezávislých verzí vzoru je levná a i ty designérské jsou obvykle mnohem méně než kožené kusy od přesně stejných značek. Níže jsme poskytli několik skvělých příkladů.

Dolce & Gabbana Sicílie odstranit taška
995 $ pomocí Neiman Marcus

Hat Assault Stadium Bag
100 $ pomocí Shopbop

Heron Preston X off-White Crossbody Bag
945 $ pomocí Barneys

Mlouye Little Checker Tote
215 $ pomocí Mlouye

MM6 Maison Martin Margiela Triangle Tote
275 $ pomocí Barneys

Prada Little Plex Shopper
1 040 $ pomocí Bergdorf Goodman

Staud Shirley Tote
256 $ pomocí farfetch.com

Valentino Rockstud hroty průhledný taška
2 445 $ pomocí Neiman Marcus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *