Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Velké překvapení: „Factory Extras“ jsou opravdu jen falešné tašky

Velké překvapení: „Factory Extras“ jsou opravdu jen falešné tašky

, pokud vaše míra zájmu o návrhářské peněženky za posledních deset až 15 let objevila jakýkoli typ času, pak jste slyšeli příběhy „Factory“ doplňky. “ Nejedná se o padělky, podle lidí, kteří by vás chtěli přesvědčit, abyste se rozloučili s vašimi penězi. Ne, nikdy vám nenabízejí falešné tašky!

Místo toho, co tito prodejci pojištění tvrdí, že mají tašky vyrobené společně s pravou věcí, stejně jako jsou to skutečná věc, to však továrna byla špatná (protože matematika je těžká) a nyní také mají všechny tyto Vysoce kvalitní, úplně ne-nevolné tašky na ruce, stejně jako oni nechápou, co s nimi mají dělat, kromě toho, že vám nabídnete jednu za fantastickou cenu, protože jsou to skvělí lidé stejně jako oni jen mít kamaráda, který má připojení s manažerem továrny. Takže je to absolutně nahoru a nahoru, vůbec ne útržkovité! Předpokládejme co: Tyto tašky jsou opravdu padělané, podle čínského high-end kulturního webu Jing Daily. Počkáme, až nabídnete s vaším šokem a hrůzou v této znepokojivé zprávě.

Snažit se zabránit padělkům je ústřední starostí každého jednotlivce, který někdy dostal velký značkový návrhářský taška v zásilkovém obchodě, na internetové aukci nebo na webových stránkách, s nimiž nebyli zvlášť známí, stejně jako i když ostřílení spotřebitelé tomu rozumějí Typ nabídky, která se zdá být skvělá, je pravdivá, je s největší pravděpodobností, že první časovače (a všichni jsme byli prvními časovateli), často chtějí věřit, že možná objevili metodu kolem standardního spotřebitelského trhu. Jak však každodenní odkazuje, lidé připraveni vám nabídnout falešný taška, jsou také s největší pravděpodobností připraveni předstírat příběh za ním, pokud to naznačuje pár stovek dolarů v jejich kapsách, stejně jako jejich usmívající se tváře nemají být Důvěryhodné.

Pokud hledáte dohodu, nejlepší věcí, kterou můžete udělat, je provést výzkum, zkontrolujte prodejce, o kterých přemýšlíte jak na internetu, tak i mimo ni, a také pochopit, jaké úrovně nákladů na tašku očekávat ty chceš. Pokud se cítíte trochu stydliví, na internetových prodejnách, jako je Outnet, tak Yoox, jsou skvělá místa k objevování výhodné vyjednávání značkových tašek, kromě kurátorských návrhářských prodejních stránek, jako jsou Realreal.

[Foto pomocí Flickr]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *