Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Hle: Bug Fendi Karl Lagerfeld Bag Bug

Hle: Bug Fendi Karl Lagerfeld Bag Bug

Můžete říci spoustu věcí o Fendi Creative Director Karl Lagerfeld, ale nemůžete tvrdit, že muž nemá o sobě pocit humoru. Fendi, značka, která ví, stejně jako jakákoli jiná, když má zásah do ruky a jak maximalizovat jeho úspěch, otevřel svůj podzim na podzim 2014 Runway Show (plné pokrytí kabelek show se blíží v poledne) s jednou z Populární chyby značky značky ve vizi samotného Lagerfelda, držela se nahoře Cara Delevingne, takže jeden a všichni mohli pořídit jasné obrázky pro Instagram i mimo něj. Dobře zahráno.

Lagerfeld intuitivně chápe lépe než prakticky kdokoli jiný v módě, jak mocné okamžiky, jako je tato chyba malé tašky – fotografie této chlupaté, miniaturizované verze sebe sama hned za zaplavené sociální média po show, a východní tácky se probudily, aby zjistily, že Lil Karl zírá zpět zpět na ně z jejich telefonů. Nejen to, ale Fendi měl nejvýznamnější model na světě ho nést; Značka podepsala Delevingne do Milána exkluzivní, takže její vzhled spolu s touto chybou v tašce byl jediný, který bude dělat na italských dráhách. Byl to zjevně jediný takový příslušenství kabelky, které je tímto způsobem prezentováno. Na základě našich zdrojů viděla Lil Karl svůj stín, takže předpovídáme šest více měsíců svitu před Salesovi chyby.

Pokud chcete dostat ruce na jedno z původních kouzel Fendiho chlupatého tašky, podívejte se na našeho průvodce, jak je předobjednat.

[Obrázek prostřednictvím Vogue.com]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *