Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Skandální sezóna 4, epizoda 11: „Kde je Černá dáma?“

Skandální sezóna 4, epizoda 11: „Kde je Černá dáma?“

Dovolte mi na úrovni s vámi: Skládání rekapitulací s detrakcí je těžké, protože přesně jak vysvětlíte, co se děje v epizodě zhoršení skutečnými anglickými slovy? Pokud jsme upřímní, přesná rekapitulace je hlavně jen chrochtané zvuky a také velké množství pohybů obočí, ale to však nevytváří mnoho blogového příspěvku. Místo toho jsem ti udělal nějaké slovo salát níže.

Včera v noci jsem byl z netopýra nejlépe zmaten. Začali jsme epizodu v oválné kanceláři, kde prezident zjevně vyděsil o Oliviině zmizení. Triková armáda federálních agentů viceprezidenta, komorníky, čištění žen i náhradních instruktorů se ukázaly, aby mu řekli, aby se posadil, zavřel a možná, pokud je to skvělá Olivia, bude ji udržovat hlavu, i když jsme byli poskytnuty ne Vysvětlení toho, jak přesně odevzdal všechny tyto jednotlivce na různých úrovních společnosti do jeho služby. Můžete si dokonce představit DC, pokud by Joe Biden byl tajně v poplatku všech? Pro jednu by byla metoda mnohem více státních svátků.

Poté, co jsme dostali detail Fitzovy chvějící se skotské ruky, jsme se rozřezali na Olivii, jejíž výbuch se nadále zhoršoval. Pokoušela se natočit video pro důkaz života při nákupu, aby vydírala prohlášení o válce proti West Angola z Fitz, ale dělala to s docela dobrou skalní sklenkou vody v ruce, jako by byla cela vedle dveří Měl elegantní barový vozík, který únosci koupili na Etsy.

V mnohem hlavních potenciálních tělesných zprávách byl Huck v případě. Objevil se v Portii de Rossiho (což může být také jméno její postavy), aby z ní vyděsil živé denní světlo a ohrozil se, aby její dítě vyvolalo, pokud jim nepomáhala přijít na to, jak přesně objevit Olivii. Jinde jinde olivieho věznitelka nebyla tak vážně ohrožující, aby ji znásilnila, pokud se nezavřela. Co je to tato show, ať už je to neomezený přehlídka červeného vína, kašmírové mikiny a obecná hrozba?

Poté, co se v Jake během tajného uspokojení v Olivii v bytě uspokojil, Fitz pokračoval přímo do válečné místnosti, kde byl neuvěřitelně prezidentský, s výjimkou pravdy, že se stále pokoušel přijít na to, zda by měl propustit viceprezidenta, který by měl nechat viceprezidenta, který by měl nechat viceprezidenta, který by měl propustit viceprezidenta, který, kdo by měl nechat viceprezidenta, který by měl propustit viceprezidenta, který, kdo je v podstatě terorista, vydělejte z něj válku. Jakmile si vybral, že Olivieho život nestojí za to zachránit na úkor nespočetných nevinných afrických civilistů, Mellie se opila a byla jako, ne, jděte do toho, co je mnohem více války na hromadě?

A protože Fitz v tom nemusí bojovat, vstal další den na pódiu a řekl, že si hodí válku. To samozřejmě nedostalo Olivii z pokey; Když kapitulujete teroristy a/nebo viceprezidenty, prostě se zdvojnásobí a vidí, co jiného mohou získat. Teoreticky je to o tři mnohem více let, kdy se Olivia nepije, stejně jako červené červené víno nebo nosí jakýkoli typ kašmíru, zatímco viceprezident dělá Fitz Indication Executive příkazy, které udělují prezidentskou medaili o flexibilitě svým sférám, aby zaručily její bezpečnost.

Olivia však není nic, pokud to není podvodník, a když to skončilo, že odstraní, že ji několik úderů dronů nedostane z jejího bunkru, musela pracovat. Už byla na své metodě, jak zjistit měkké oblasti jejího věznice a nejistoty, samozřejmě; Nakonec byl znatelně rozrušený, když mu Liv připomněl, že nemá na starosti. Lidé, kteří se živí, by byli typem, který vztekl na omezení jejich vlastní moci, stejně jako Olivia chápe, jak přesně nabídnout s chlapem, který se topí v sotva potlačených mužských úzkostí mnohem lépe než kdokoli jiný.

Tento problém vyřeší (stejně jako druh) tím, že přesvědčí svého únosce, že by ji měl podruhé unést, tentokrát v nákupu, aby jí nabídl (a prodloužil prezidentovu moc) největšímu uchazeči. Naznačuje tento plán s trochou přesvědčivé, stejně jako ona dokonce dokáže dostat let na PJ a také vypuknutí dohody.

Zpátky na ranči se však dělo věci, které by Oliviiovi zmocnily pomoc a také si unesla vlastní únos ještě mnohem pochybnější, že se to zpočátku zdálo. Koneckonců existuje mnohem více lidí, kteří přemýšlejí o bezrizikovém návratu Olivie než jen o prezidentovi, a také několik z nich má na jejich straně bývalé odborníky s dobře zásobenými nástroji.

To samozřejmě znamená, že Huck zaplatil ještě jednu do domu Portia de Rossi uprostřed noci a také při nákupu, aby urychlil proces její spolupráce, udělal něco drsného na zádech, které ji potřebovalo nosit Příští den je extrémně volné, lehké hedvábné tričko. Toto tričko použila přímo do kanceláře Mellie a Mellie samozřejmě přesně pochopila, co má dělat.

Mellie je v mnoha ohledech moje preferovaná postava v pořadu, stejně jako bych to navrhlMůže být také objektivně nejlepší. Je užitečná v metodách, které mnoho ostatních není, stejně jako její inteligence a úsudek nejsou uctívány konvenčními metodami, které si její manžílek a jeho poradci užívají, když chce, aby se něco stalo, má, má pracovat s jakýmikoli kanály, které má k dispozici, protože ženy všech sociálních statusů musely dělat, protože začátek času. Včera v noci, jako vždy, svrhla rukávy a/nebo její šaty a také si věci udělala, což naznačovalo, že zmizel viceprezidenta, aby omdlel v zákalu post-sex na jeho kancelářské gauči, stejně jako by mohla, jak by mohla Vezměte jeho telefony a předejte zaměstnancům Olivie.

Prezident nemohl přesně přijít na to, jak zmařit Oliviiny zajatce, takže na jejich příkaz zahájil válku, stejně jako to stále nedělal moc dobře; Mellie šla do kanceláře blbec, která koupila Oliviiho únos, udělala to, co musela udělat, a o hodinu později vyšla ven (možná jsem velkorysý) s dostatečným důkazem pro Oliviovy lidi i DEA, aby jejich udělali své věc a také objevte bunkr. Amerika možná zvolila průměrnost i nepotismus ve Fitzu, ale přinejmenším Fitz měl velký smysl provdat se velikost.

Jediným problémem bylo samozřejmě to, že Olivia již byla v křesle kosmetických salonů, která byla opravena stejně jako nabízena největšímu uchazeči do doby, kdy DEA zaútočila na bunkr, který byl v Pensylvánii. Poslední, co jsme viděli o Live, byla zasazena na sedadle na osobním proudu, zatímco její únosce hovořil s prezidentem na jednom z těch bláznivých satelitních telefonů, které se obvykle objevují pouze ve filmech o komazí džungle. Nebojte se; Huck dokáže přesně přijít na to, jak to sledovat, stejně jako pokud to nedokáže, táta Pope se pravděpodobně v blízké budoucnosti vrátí. To je úplně jiný typ starosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *