Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Nová tisková cesta Blake Liveley nám připomíná všechny její fantastické tašky

Nová tisková cesta Blake Liveley nám připomíná všechny její fantastické tašky

Blake živá, která se skutečně v NYC skutečně objevuje, když ona nebo Ryan Reynolds má co propagovat, ale kdykoli k tomu dojde, spustí to mírné šílenství Paparazzi. Je zcela stylizovaná-obvykle v nejvíce dostupných věcech-a pro každý vzhled. Tento týden ona stejně jako Anna Kendrick dělala kola propagující svůj nový film snadnou laskavou laskavou laskavou laskavost a také všechny Blakeovy oblečení byly obleky. To nám připomnělo, že jsme možná v roce 2018 neplatili Blakeovi a její tašky dostatečný zájem. Zde je několik z jejích mnoha nedávných pohledů z její současné tiskové cesty i minulý rok.

Bottega Veneta Olimpia Knot Bag
Zde je zámek Blake opouštějící francouzskou restauraci Midtown Le Cirque loni na podzim s tkanou koženou bottega veneta olimpia uzl.

koupit nyní

Chanel korálkový chlopň
Blake i Ryan šli v březnu na premiéru finálního portrétu v Guggenheimu. Používá šaty Monse s kabátm Oscar de la Renta a také si přináší korálkový sáček Chanel.

Nakupujte tašky Chanel zde

Chanel Flicin Flap Bag
Nakupujte tašky Chanel Flap přes kolektiv vestiaire
Blake má samozřejmě spravedlivé množství Chanel Claps. Právě tady přináší na podzim loňského podzimu přepychový sametový kabel s flitím chlopní na vše, co vidím.

Přinesla tuto tajnou tašku Duffel, zatímco minulý týden dělala tisk ve Velvet Brunello Cucinelli, odděluje se.

Spojka Judith Leiber Box
1 995 $ prostřednictvím Neiman Marcus
Blake spároval tento svěží bílý Ralph a Russo Couture se hodí s krabicí Judith Leiber na minulém pondělním VMA.

Sloupka oslav Judith Leiber
3 995 $ prostřednictvím Neiman Marcus
A ona přinesla tuto drzou Judith Leiber oslavu, která porazila premiéru Deadpool 2 začátkem letošního léta. Její šaty jsou Brandon Maxwell.

Louis Vuitton x Christian Louboutin nákup tote
Blake a Emily Blunt byli čestnými hosty na výstavě Michael Kors během NYFW v únoru, ale taška Blake přinesla Louis Vuitton X Christian Louboutin nákup tote.

Valentino Rockstud hroty sedlo
2 675 $ prostřednictvím Neiman Marcus
Zde je poslední tah z ní a snadné tiskové turné. Používá nezapomenutelný fit Roland Mouret a také přináší valentino rockstud hroty sedlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *