Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Valentino Shiny Petale Carry

Valentino Shiny Petale Carry

Existuje někdy taková věc, stejně jako mnoho flitrů? To je s největší pravděpodobností módní zájem o věky, stejně jako to není ten, na který vám teď mohu poskytnout přesvědčivou odpověď. Flitry jsou jako čokoláda – v některých kontextech trochu jde dlouhou cestu; V jiných také nikdy nestačí. Nyní si musíme vybrat, do které z těchto klasifikací je Valentino Shiny Petale nosí padá.

Stále jsem trochu nerozhodnutý. Na jedné straně je barva mírně tmavě-champagne neutrální k udržení tašky, jako je tento elegantní. Na druhé straně, vrstvené okvětní lístky mohou být jen trochu stejně, když jsou zakryty tak lesklým materiálem. Struktura na vrcholu struktury je obtížná, a přestože tato taška vynakládá statečné úsilí, zdá se, že podzim trochu krátký.

Z dálky, když se zdá, že záření je kožený dopad namísto pěstů flitrů, jsem věřil, že tento taška je typ chladné. Líbí se mi, když designéři dělají neobvyklé věci, aby kůže vypadala zvláštním, a také jsem byl v této recenzi oživen stejně jako rozpouštědlo ve tvaru slunečního svitu. To znamená, že až do toho, až jsem šel na stránku produktu tašky a nakonec to nakonec odstranilo, že nebyla nalezena žádná speciální kůže.

Možná v důsledku toho odečte několik dalších bodů za svou frustraci, ale zdá se, že je to jako cop-out pro Valentina, aby si vzal tašku, kterou dělali pro roční období, zakryjte ji flitry, stejně jako Jack Up the the the cena. Využívají několik z nejzkušenějších návrhářů příslušenství v oboru, a přestože to není špatné, očekávám lépe. Kupte si s Bergdorf Goodman za 2685 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *