Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Belen Echandia Sample Sale

Belen Echandia Sample Sale

Co: Belen Echandia Saled Sale

* Exkluzivní* Kdy: dnes výhradně pro blog a členy fóra (neděle 2. prosince ve 16:00 PST)

Zbytek prodeje vzorku se bude konat na webových stránkách Belen Echandia od pondělí 3. prosince v 10:00 do středy 5. prosince o půlnoci GMT.

Nabídky: Očekávejte, že tašky jsou označeny mezi 30% – 75%

Více informací: Jak se rozrostla Belen Echandia, bylo nutné vytvořit stále více „vzorků“, které posílá kupujícím a novinářům. Ačkoli z velké části v úžasném stavu, v některých případech perfektně se necítíme šťastně prodáváme toto zboží zákazníkům za plnou cenu.

Takže jsme uvažovali o tom, co s tím dělat. Něco z toho dáváme charitě a dáváme trochu našim kamarádům a kolegům. A rozhodli jsme se zahájit novou tradici v Belen Echandia – některé z těchto vzorků nabídneme našim zákazníkům za velmi nízkou cenu. Ve většině případů budou tašky označeny o 30 až 75%.

Většina nabízených kabelek bude jednorázová a existují dokonce i některé položky, které se nikdy nedostaly do výroby, takže budete mít velmi jedinečný kus.

Od neděle 2. prosince ve 16:00 PST budeme přijímat rozkazy od členů peněženky od neděle 2. prosince. Kontaktujte nás pro více informací.

Zvláštní poděkování patří Jackie za to, že jste dali všem členům našeho fóra a blog navíc, abyste tyto tašky získali před zbytkem světa! Získejte tašku, o které jste snili od úžasného a přicházejícího návrháře! Podívejte se na web na adrese belechandia.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *