Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Moje výběry pro tašky „IT“ na jaře 2006

Moje výběry pro tašky „IT“ na jaře 2006

, protože na fóru se toho tolik mluví, chci poskytnout své tipy pro své tašky na jaro 2006 „It“. Pro mě je šampion jednoduchá volba. Dior Gaucho letos na jaře vezme dort pro obrovskou tašku. Dee-Dee na fóru se mnou souhlasí na této kráse. Tato taška, která předváděla vzhled Slouchy, stejně jako robustní detaily, objevila svou metodu mému srdci a také neopouští brzy. Off-bílá umytá kůže se stárnoucí stříbrnými tónovými módními šperky je také moje volba barev. Chci to. Počkejte, ne; Požaduji to. (Podívejte se na mnohem více barev i variací přímo zde nebo zkontrolujte tašku na nádherné Jessica Alba zde)

Zatímco moje nejlepší možnost jde do Dior, je tu ještě jedna taška, kterou musíte hledat. Vezměte tašku Fendi B. Trochu odlišné, ale stále atraktivní, je tento taška nabízena v řadě materiálů i barev. Vezměte na vědomí, že jedním z obrovských materiálů na jaro je patentová kůže. Ah, obávaná patentová kůže je opět ve velkém stylu. Spousta pytlů B je zvýrazněna nebo zcela vyrobena z patentové kůže. Zleva zleva, nejprve máme bílou krajkovou b fendi tašku s květinovým korálkem, pak bílý plátno B fendi vak s modrým patentovým koženým lemováním, vedle šedé kůže B Fendi vak a konečně tašku slámy b fendi s výšivkou Stejně jako ekologicky šetrný obložení Pythonu. Jste oohing a také aahing u jakéhokoli typu?

Některé ženy věří, že Chloe Edith může být obrovským (na obrázku výše). Neočekával bych, že bych tento jaro vytvořil ještě jednu potřebu, aby měl ještě jednu potřebu, aby se na jaře vytvořilo ještě jeden, než je domov Chloe. Rovněž jsem objevil spoustu podobně jako kožená tote Jimmy Choo, ale pro ideální nyní se rozhodnu pro Dior Gaucho i pro tašky Fendi B. Letos na jaře 2006 bude plné robustních podpatků, exotických kůží a vzorových výtisků, pokud se mě zeptáte. Počkejte však a uvidíme, kam nás jaro zavede! Pokud nám chcete říct, o čem si myslíte, že to bude velký, připojte se k diskusi na fóru kabelky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *