Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Prázdninové dárky: Co jste dostali (nebo touhou, kterou jste dostali)?

Prázdninové dárky: Co jste dostali (nebo touhou, kterou jste dostali)?

Byli jsme tak hektičtí, když jsme si užívali svátky s našimi domácnostmi i kamarády, že jsem si nepamatoval, že bych se na vás obrátil, a přesně jsem viděl, jak přesně vaše dovolená šla. Každoročně doufám, že každá bitová věc, po které toužím, objeví její metodu pod mým vánočním stromem. Letošní Vánoce byly pro mě skvělé, s Santa, rodinou, přáteli a také se značkami, které máme štěstí, že mě pracujeme s největšími prázdninovými dárky, které by žena mohla požádat.

Na mém seznamu přání bylo spousta produktů, které se nedostaly pod mým stromem, stejně jako jedna značka, kterou bych rád viděl mnohem více, bylo Valentino, zabalené v docela krabicích! Kolekce RockStud stále vzkvétá a kolekce značky Resort 2013 je jasná, barevná a také krásná mimo tento svět.

Po pravdě řečeno, mnoho z nás nikdy nedostane cokoli, na co doufáme, protože naše výpisy stále rostou na délku i cenu. Udělejte si chvilku a ukážeme nám dary, které jste letos dostali na svátky, a také dárky, které jste si přejete.

Nebuď plachý, nebudeme soudit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *