Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Oranžová jsi rád, že je to skoro podzim?

Oranžová jsi rád, že je to skoro podzim?

Pravděpodobně jste slyšeli hodně vyráběné na Crimsonovi i kobaltu jako barvy, které se nosí na podzim, avšak příslušenství, které jsem viděl v posledních několika dnech být skutečnou hvězdou show? Ignorovali jsme všichni zřejmého vítěze?

Včera jsem plánoval sestavit zaokrouhlení oranžových tašek na podzim, když Proenza Schouler tweetoval výše uvedenou fotografii z časopisu W z PS11 značky v krásném stínu dýně. Všichni chápou, že PS11 je můj osobní výběr vrhu, ale pokud byste chtěli jít jiným (ale stále oranžovým) směrem na podzim, zkontrolujte zbytek našich tipů po skoku.

Moje jediná pravá láska, Proenza Schouler PS11. Velké štěstí Objevování této barvy, je to před pádem 2011 a také jsem měl dostatečný čas objevováním pouze obrázku. Pokud ho někdo stále má na skladě, prodává se za 1895 $.

Buďme opravdoví – možná jsem v tomto příspěvku zahrnoval celou sbírku podzimního podzimního příslušenství Bottega Venety. Pomeranče v této sbírce jsou tak vznešené, ale vybral jsem však spojku Bottega Veneta Intrecciato Pitone, protože nejen luxusní samet nejen vykazuje barvu, ale spojka uzlů je nestárnoucí bottega podpis. Kupte si s Barneys za 1750 $.

Přestože kolekce kabelky Chloe podzim 2011 zahrnuje jeho spravedlivý podíl na nesprávném kroku, existuje několik krásných kusů, jako je nová tote Chloe Madeline. Kupte si s Neimanem Marcusem za 2295 $.

Nemohu ignorovat hippies, zvláště když výtěžek z Wayuu Taya Foundation Susu Bag přejde na charitu, která pomáhá domorodým pracovníkům, kteří vyrábějí peněženky. Kupte si s Shopbop za 175 $.

Lidé se zdají být v jejich názorech na taškách Burberryho dráhy, ale věřím, že ve větším měřítku Burberry Big Tassel Bowler pracují nejlepší. Kupte si s Neimanem Marcusem za 2195 $.

Pokud je vaše preference jednoduchá, bez sezóny, každý oranžová taška, bylo by těžké objevit výběr praktičtější než kadet kadetů Reed Krakoff Grommet. Kupte si s Saks za 890 $.

Bag Loewe Flamenco je ještě jednou z mých osobních oblíbených a je k dispozici v řadě drzých barevných kombinací. Pink-on-orange by sloužila jako perfektní vyzvednutí pro fádní podzimní outfit, stejně jako můžete začít tuto volbu okamžitě přinést. Kupte si s zápasy za 1758 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *