Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Před rokem jsem věřil, že tašky spojky jsou mrtvé … Nemohl jsem se více mýlit

Před rokem jsem věřil, že tašky spojky jsou mrtvé … Nemohl jsem se více mýlit

, nikdy mě nezklame, kolik věcí se v průběhu roku může změnit. Tentokrát v loňském roce jsem žil v jiném městě, ještě jsem se nedozvěděl, že se brzy stanu první tetou, zastával jsem pozici ve zcela jiném poli a v neposlední řadě jsem byl plně přesvědčen, že tašky spojky skončili. Po nějaké reflexi si uvědomuji, kolik se za posledních 12 měsíců změnilo. Můj manžel a já jsme zasadili kořeny a koupili jsme si „navždy“ dům, moje sestra má nyní s mým synovcem, přijal jsem roli snů a otočil se do nového kariérního pole a v neposlední řadě, v neposlední řadě, Bottega Veneta Daniel Lee Jednorázově mě změnila mysl na budoucnost spojkových tašek.

Minulý rok jsem byl přesvědčen, že tašky spojky jsou mrtvé a navždy skončily. Byl jsem připraven darovat všechny své tašky spojky ve prospěch mini tašek a nikdy se ohlédnout. V loňském roce jsem zveřejnil svou prohlášení o smrti spojky 21. února a o pět krátkých dní později jsme zveřejnili článek představující první přistávací show Daniela Leeho s Bottega Veneta. Bylo to, jako by Daniel Lee navrhl řadu vyhledávatelných spojků právě pro mě, a od prvního pohledu jsem okamžitě zamířil přes paty a okamžitě vzdal mé prohlášení, že taška spojky je mrtvá.

Krása módy je, že je opravdu cyklická. Taška spojky měla klid, když jsem publikoval svůj článek před rokem, a nyní je to jeden z nejvíce vyhledávaných stylů v kabelky. Ano, spojky Bottega Veneta se letos objevují můj seznam přání, ale existuje mnoho krásných spojů a sáček, které se mi nyní po vzkříšení spojkové sáčky absolutně přitahují.

Byl jsem na misi, abych do své sbírky přidal několik nových spojků a zaokrouhlil jsem několik svých oblíbených! Co myslíš? Milujete spojky právě teď nebo stále sáhnete po svých mini taškách?

BOTTEGA Veneta sáček na pouzdro v Butter Calf Leather (2 700 $)

Trenér Small Alexa Turnlock Clutch (175 $)

Gucci Broadway Evening Palm Lux Leather Clutch Bag (2 500 $)

Zdaleka kulička (688 $)

Jerome Dreyfuss CLIC CLAC Clutch (245 $)
s

Spojka vačerní vaky Fendi FF (850 $)

Officina del Poggio Toscano Clutch (695 $)

Maison Margiela Glam Slam Patent Faux Leather Wristlet (1 365 $)

Valentino Garavani Velká rockstud Spike Leather Flat Pouch (1 075 $)

A.P.C. Demi Lune Pochette (190 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *