Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Logo Love: Fendi je na tom znovu, tentokrát s úžasnou novou taškou na pás

Logo Love: Fendi je na tom znovu, tentokrát s úžasnou novou taškou na pás

zpět, když se sem začaly objevovat tašky na pásy, stejně jako tam, nevěřím Buďte znovu věcí, ale právě tady jsme. Neexistuje žádné odmítnutí, že jsou tady, aby zůstali, alespoň na chvíli, protože nejenže byly tašky na pásy obrovskou součástí kolekce Jaro 2018 návrhářů, ale nadále se objevovaly mezi spoustou našich preferovaných značek tašek ‘ Také sestavy pro předběžný rok 2018. Nakonec jsem je uveden a také skočil na rozjetý vůz na pásové tašky, stejně jako s spoustou možností, je obtížné vybrat si oblíbeného, ​​ale to může jen vzít dort. Kolekce Fendiho jara 2018 se těžce spoléhala na využití svého loga a na mé logo, jako je, že pokračoval v ideálu do předběžného roku 2018 s nejnovějším logem značkou: Bag Logo Belt Fendi.

Zatímco tato taška není zdaleka prostá, líbí se mi jednoduchost jeho tvaru. Čisté, základní linie jsou to, co mě opravdu jako tento pásový sáček dělá, zatímco logo tisk na klapce vaku a také logo zlaté tóny s kontrastní červenou kůží vyniká taška. Opravdu se mi líbí přesně, jak taška není všestranná logo, ale spíše reliéfní kožená chlopně kontrastuje s tělem černé kůže. Věc o pásových taškách je, že ať se vám to líbí nebo ne, děláte prohlášení pomocí jednoho, stejně jako se mi líbí, že to uvádí hodně, aniž by to vůbec ukazovalo. Nevěřím, že bych si tuto tašku chtěl téměř tolik, kdyby to bylo logo All-Over. Pro mě to Fendi dostal pravdu.

Nevýhodou pytlů na pásy je přesně to, jak jsou malé uvnitř, a také se to neliší. Líbí se mi však, že interiér tohoto stylu má sloty pro karty, takže můžete hodit do ID, kreditní skóre, stejně jako nějaké peníze, aniž byste se v interiéru tašky zabírali hodně plochy, který má extrémně bitový prostor pro začít s. Potom jsem hodil do telefonu, balzám na rty Mario Badescu, rtěnku YSL, stejně jako skvělá funkce Tums (nemůžete opustit dům bez nich – příběh!), Pořád jsem měl trochu prostoru nahoře Z tašky, kdybych to však používal na noc, mohl bych se dostat pryč s tím, že jsem přinesl výše uvedené položky!

Na rozdíl od mnoha jiných pytlů na pásy lze tuto tašku také používat styl peněženky na řetězci s odnímatelným popruhem zlatého řetězu. Nemohu dostatečně zdůraznit, jak fantastická je tato funkce – opravdu není nic lepšího než taška, která vykonává dvojitou povinnost, zejména v tomto případě! Pokud tašky na pásy nakonec skončily jako minulost, tato taška je stále tradiční, že může být po mnoho let použita k nalezení využití řetězového popruhu. Jak přesně to je fantastické? Taška má uzavření klapky s magnetickým tlačítkem a uvnitř jsou dva sloty pro karty. Obecné rozměry jsou 3,9 ″ L x 6,9 ″ W x 1,5 ″ D a také si můžete předobjednat za 1 290 $ pomocí Fendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *