Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Tam, kde všechno začalo

Tam, kde všechno začalo

nemohu uvěřit, že léto již skončí, stejně jako se vrátím do instituce brzy, což naznačuje mé dny přímo zde v Brynn Capella jsou číslovány (smutné, já vím). Smyslem jsem se odrážel v posledních týdnech, stejně jako všechna práce, kterou jsem se dostal, abych se zúčastnil stejně jako mi, abych vám řekl, že jsem objevil hodně!

Být tím, že moji rodiče vlastnit malou službu v průmyslu klientského servisu, šel jsem v věřících, “užil jsem si rodiče po celá léta, chápu, co jde do malého podnikání, naznačuji maloobchod i klientská služba nejsou jako dobře odlišný, vpravo ?? ” Dítě byl pryč!

Brynn Capella je jedna dáma show, mimo svůj výrobní tým, ona dělá jen o čemkoliv sami pro její podnikání, což je mnohem jiná než to, co jsem zažil v rámci služeb rodičů, stejně jako další maloobchodní úkoly, které jsem pracoval před. Objevování od majitele, stejně jako designer byl extrémně rukama na zkušenostech, musím vidět zadní stranu všeho, produkující obsah, pomáhat rozhodování, stejně jako mnohem více, což bylo velmi odměňující.

Jednou z věcí, které jsem opravdu musel zvládnout, stejně jako druh mého dítěte po celou dobu stáže bylo obchod s etsy (bcpurses).

Brynn měl spoustu starších zásob, od když velmi poprvé zahájila službu v roce 2006 s materiálovými kabelky. Přála si udržet některé paměti, nicméně na druhé straně si přála sdílet tyto tašky stejně jako vývoj z toho, co Brynnská Capella začala stejně jako to, co se stalo.

Spuštění společnosti Etsy Stránka obecně od nuly nebyla tak jednoduchá, jak jsem původně věřil, že bude. Neměli jsme expertní profesionální fotograf kvůli Covid-19, stejně jako měnové důvody, takže jsme museli vzít všechny obrázky sami. Brynn, stejně jako já mohu naprosto nechat pochopit, že první několik pokusů o fotografii byly celkovou přestávkou (nejsem absolutně ne odborný profesionální fotograf haha). Nicméně, jak se čas pokračoval, to bylo mnohem snazší, stejně jako jsem dostal viset z toho, že dostanete nejlepší výstřel, který to pochopil, že je to opravdu o úhlech?!

Sierra Bamboo Carry

Cher Wristlet.

Allison Hobo.

Čím věřil, že produkujícím obchodu s etsy bylo přivést nějaký sentiment na nejdelší stojící fanoušky Brynnnská Capella kromě toho, aby ukázala několik z nejnovějších následovníků, kde její služba začala. Našel jsem tedy spousta zábavných materiálů, stejně jako starší styly nejlepší pro léto, stejně jako její bambusová správa tašky na její originální malé tašky. Obrovský perk je velmi diskontováni na nabídku, stejně jako budete mít kus brynnovy minulosti, přesně jak úžasné je to?

Jak vidíte, už začínáme posun na několik jejích podzimních materiálových tašek! Ostatní však budou tam několik dalších měsíců mnohem více měsíců, takže stále máte čas! Nicméně s pouze 1 nebo 2 z nich bych nečekal dlouho!

Etsy stránka rovněž ukázala, že nepoznáme drobné detaily, které jdou do malého podnikání, mnoho hodin strávených na jedné věci, které se může zdát bezvýznamné, brzy uznat, že nic není zanedbatelné, nikoli v reklamě, stejně jako maloobchod průmysl.

Tagy, tituly, fotografie, editace stejně jako mnohem více, to bylo takové objevování zkušeností pro mě stejně jako tak uspokojující, že můžeme vyrábět něco ze země nahoru, stejně jako se podívat na dokončený produkt.

Bylo to snadné? Ne. Udělalo to čas, stejně jako úsilí? Samozřejmě. Vypadl to? Absolutně.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Učit se, růst, discoverseptem 11, 2015In “móda”
Cestování zpět homemarch 22, 2018In “butiques”
Rozumíte tomu, jak je vaše peněženka vyrobena? 2. března 2018In “módní podnikání”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *