Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Nejmocnější odkaz: Náš průvodce po výběru perfektního řetězového popruhu

Nejmocnější odkaz: Náš průvodce po výběru perfektního řetězového popruhu

, který jsem předtím hovořil o tom, jak jsem poprvé začal kupovat špičkové tašky, protože jsem byl unavený z mých oblíbených ne-návrhářských kousků, které se vždy rozpadaly. Zdálo se, že bez ohledu na to, jak dobře jsem se o ně postaral, nakonec začali vykazovat známky velkého opotřebení. Každý vyskočený steh nebo peeled Edge zaručil další cestu do mé místní opravy, jen aby se to samé stalo o několik měsíců později. Dříve či později by přišel smutný den, kdy byl na hřbitově kabelky pohřben milovaná taška v zadní části mého šatníku, ale nikdo nebyl smutnější, než když jsem se musel nečekaně rozloučit s mým oblíbeným taškem na řetězové popruhy.

Taška byla původně novomanželským dárkem od mého manžela, který pro mě koupil od 21. století v NYC. Bylo to černé a stylové a drželo v mém srdci zvláštní místo. Nosil jsem to všude dva roky až do jednoho tragického odpoledne v Barceloně, když jsem šel ven z obchoďáku a jeden z řetězových spojení vyrazil a poslal své cennosti do volného pádu. Choval jsem se tak rychle, jak jsem mohl, ale ne dostatečně rychle, abych zastavil rozbitý odkaz z zachycení vláken zbrusu nového kabelového pleteného svetru, který jsem si koupil jen 20 minut předem (nosil jsem to z obchodu.)

Vzpomínám si, jak jsem tam úplně umlčil. Nejenže moje taška právě zemřela náhlou smrt, ale také to trvalo docela drahou oběť.

Tento nešťastný incident se se mnou držel a od té doby jsem neměl tašku na řetězový popruh. I když si nyní kupuji pouze prémiové tašky, šel jsem jen na totes nebo kousky s minimálním hardwarem. Jak váhám, jak jsem stále mohl být, myslím, že jsem konečně připraven dát řetězové tašky další pokus.

Zkoumal jsem různé styly popruhů, ale stále jsem nerozhodnutý, na který z nich si vybrat; Vím však, jak moc každý sběratel tašek miluje dobrý řetězový taška (zejména proto, že jsou super ve velkém stylu), takže jsem si myslel, že udělám cenného rychlého průvodce všech svých zjištění:

Kabelový řetězec

Kabelové řetězce jsou jedním z nejběžnějších popruhů nalezených na kabelážích. Jsou tvořeny těmi klasickými propojenými oválnými odkazy. Kabelové řetězce lze nalézt v různých velikostech as odkazy, které mohou nebo nemusí být svařeny dohromady. Obecně lze říci, že svařované odkazy jsou lepší volbou, protože nevítané se pravděpodobně ohýbají nebo se zlomí, pokud mají příliš velkou váhu. Podél stejných linií nekládají kabelové spojení, takže příliš těžké tašky mohou ve skutečnosti způsobit, že se řetězec kopí do kůže. !

Nepříjemné kabelové řetězce lze snadněji rozbít, ale lze je také snadno opravit.

Bottega Veneta The Chainte Cassette
přes Bottega Veneta

4 100 $

Řetězec lanového řetězce

Provazové řetězy jsou druhým nejběžnějším řetězcem nalezených na značkových taškách. Všechny odkazy jsou zkroucené dohromady, aby se podobaly texturovanému laně. Provazové řetězy jsou preferovanou volbou mnoha návrhářů kvůli jejich extrémní robusnosti a tendenci odrážet mnoho světla. Pro ty, kteří chtějí, aby jejich hardware zůstal nedotčený, je skvělou volbou, protože texturovaný styl maskuje jakékoli škrábance nebo promáčknutí, což zaručuje, že popruh zůstává lesklý po dlouhou dobu.

Provazové řetězy se těžko rozbijí a ještě těžší je opravit.

Tory Burch Eleanor Malá taška na rameno
přes Neiman Marcus

598 $

Byzantský řetězec

Byzantské řetězce jsou na kabelách docela vzácné, ale existují. Jsou tvořeny několika protkanými odkazy, které se podobají řadě nekonečných uzlů. Odkazy bývají tenčí, ale složitý vzor posiluje řetězec a činí jej velmi odolným. Je to podobné jako řetězec lana, ale vzdálenost mezi odkazy se může lišit. Je důležité vyzkoušet popruh osobně, protože příliš mnoho prostoru způsobuje, že se řetězec cítí uvolněný, zatímco odkazy, které jsou příliš blízko u sebe, mohou řetěz nepružný.

Byzantské řetězce se těžko zlomí a je také obtížné opravit.

Strathberry Mini East/West Leather Crossbody Bag
přes Nordstrom

595 $

Mariner Chain

Marinerské řetězy, také někdy nazývané řetězy Gucci (žádný vztah ke značce), se občas uvádějí na populárních stylech pytlů. Odkazy jsou podobné odkazech kabelových řetězců, kromě toho, že mají střed malou tyč. Pokud jde o pohodlí, mají marinerské řetězy tu výhodu, protože mohou být také vyrobeny na ploché, aby jemně ležely proti tělu. Plné řetězy Mariner se staly populárními doplňky novějších stylů trenéra, zatímco odkazy na jedno námořníky najdete na rukojeti tašky Prada Cleo ramen.

Marinerské řetězy se těžko rozbijí, ale snadno se opravují.

Trenér Beat 18 tašky
přes trenér

495 $

Rolo Chain

Řetězy Rolo nejsou ani neobvyklé, ani nejběžnější typ řetězových popruhů nalezených na sáčcích. Snadno se objeví díky svému zřetelnému vzoru symetrických kulatých/oválných odkazů s každým dalším odkazem otočeným v úhlu 180 stupňů. Jsou docela odolné kvůli jejich schopnosti rovnoměrně redistribuovat váhu a jsou běžně vidět na Chanel’s Reissue Flap Bags.

Řetězy Rolo se těžko rozbijí, ale snadno se opravují.

Chanel 2.55 Reissue 227
Via Fashionphile

3 295 $

Box Chain

Box Chains jsou PRObjevitelně nejméně běžně se nacházejí na kabelky (i když značka nazývá styl „řetězcem krabice“, obvykle nejsou.) Box řetězce jsou docela samovysvětlující: mají čtvercové nebo obdélníkové odkazy, které tvoří druh kovového hada. Vzhledem k tomu, že odkazy mají ploché strany, řetězec je pohodlně na kůži. Jediným příkladem, který jsem mohl najít z krabicového řetězce, byl na tašce na řetězu od Attico, což je vlastně druh kombo mezi řetězcem krabice a řetězem Rolo.

Krabifikační řetězy se těžko rozbijí, ale snadno se opravují.

Spojka kožená kožená spojka řetězu Attico
přes Moda operandi

305 $

Curb/Diamond Cut Chain

Spolu s řetězci kabelových a lanových řetězců jsou řetězce obrubníků/diamantu další nejčastěji vyskytující se na značkových taškách. Jsou to krok nahoru od základních kabelových řetězců, protože jejich odkazy mají ploché sekané strany, které odrážejí světlo a dávají jim design s vysokým leskem. Bohužel, tato brilantnost se může postupem času zmenšit, pokud se řetězec stane příliš otlučeným, ale většinu lehkých škrábanců může být profesionálem vysílána.

Tenké diamantové řezané řetězce jsou snadno zlomené, zatímco silnější verze jsou mnohem odolnější. Oba typy řetězců diamantových řezů se stále snadno opravují.

Peněženka s monogramem Saint Laurent na řetězci
přes Neiman Marcus

1 350 $

Míčový řetězec

Plastové/akrylové řetězové popruhy se stávají běžnějšími, ale kovové kuličky se do luxusních sáčků obvykle nepřidávají. Je to proto, že i když design může být zajímavý, není to příliš praktické. Kouzové řetězy nedrží dobře a pravděpodobně by měly být vyhrazeny pro mini tašky, které nelze překonat. Jediný příklad míčových řetězců, které jsem mohl najít, byly na tašky, které vyrobil německý designér Jil Sander.

Kouzové řetězce se mohou velmi snadno zlomit, pokud vnitřní provázek není dostatečně silný a je také docela obtížné opravit.

Jilting Sander Střední koule řetězce
přes Ssense

3 245 $

Teď mi řekni, vážení čtenáři:

Který typ řetězového popruhu dáváte přednost?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *