Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Triple 7 Global Bow Feather Headband

Triple 7 Global Bow Feather Headband

Takže, preemptivně: Ano, toto není kabelka! A ano, toto je blog kabelky. Ale dívky z kabelky mají rádi příslušenství obecně, že? Vím, že ano. A rozmanitost je koření života, že? Samozřejmě! Tak proč ne jen na vteřinu jen trochu otřásat věci a mluvit o něčem, co je rozhodně podobné příslušenství, ale ne v kabelném způsobem.

Překlad: Je pondělí a žádná z mých typických webů nevyvolává nic zajímavého nebo zábavného o víkendu, o kterém bych mohl psát, a já nemůžu vytlačit krev z kamene. Všichni máte takové dny ve vaší práci, jsem si jistý. Ale v mém, to znamená, že si musím mluvit o krásném globálním čelenku Global Bow Feather Triple 7.

A krásné je pro to přesné slovo. Jsem velkým zastáncem tohoto trendu, navzdory skutečnosti, že to mohlo částečně pocházet z hrozného Kenleyho v loňské sezóně projektové dráhy a líbí se mi to víc, tím mnohem víc to vidím.

Vybral jsem si tento konkrétní čelenku, protože barva je krásná; Četné jsou tedy vyráběny v černé barvě, které mohou vypadat příliš strohé proti četným barvám vlasů, když je přítomna v hojnosti, která se v tomto stylu často vyskytuje. Ideální protijed je fialová s klenotem, zvýrazněná černou. Viděl jsem, že je to ideální na téměř jakémkoli stínu hnědé, blondýnky nebo červené, a pravděpodobně by se to docela dobře zapadalo do těch s černými vlasy. Možná to budu částečný, protože mám zelené oči a fialové poblíž mé tváře má tendenci je přinést ven, ale za docela rozumnou cenu bych mohl jen kliknout na „koupit“. Nákup prostřednictvím Luny Boston za 28 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *