Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Marc Jacobs The XL Quilting Carry Bag

Marc Jacobs The XL Quilting Carry Bag

Pojďme si vyčistit jednu věc, než začneme: Pokud celý problém Marc Jacobs/Chanel za posledních několik let způsobí, že máte vztek, to nemusí ne, tohle ne, tohle není Buďte pro vás publikováním (nebo taškou). Pokud vás přivlastňování prošívané kůže a řetězců zasáhne jako mnohem více mrknuté pocty než out-and-out ripoff, pokračujte ve čtení. Ať tak či onak, pokud se dostanete na konec této publikování a také se cítíte trochu bodnutí, nedělejte, že jsem vás neu upozornil.

Pro ty z vás, kteří vykopávají Chanel-Reminiscentní kabelky Jacobs, je zpráva, že nyní vyrábí stále populární „singl“ minibag ve velikostech ne tak mini, pravděpodobně vítanou zprávou. Jednou z těchto nových tašek je Marc Jacobs The XL Quilting Carry Bag, stejně jako název by naznačoval, že je překonaná pro jednoduchost každodenního používání. Ach, ještě jedna věc, kterou lze zdůraznit: stojí to o pár velkých méně než tradiční chlopně Chanel Jumbo.

Na okamžik jsem věřil o to, že jsem to proměnil v „hledání méně, pokud chcete utratit množství peněz, které jsou jednoduše Asinine místo naprosto pobuřujícího“ příspěvku, ale tento titul se zdá být nadměrně složitý, nemyslíte? Místo toho to zkuste a prozkoumejte tento taška na vlastní zásluhy, které jsou značné.

Za prvé, má něco, co všechny tašky Chanel řetězové řetězec chybí: kožená vložka na správu, která pomáhá, že taška se nekopává do vaší kůže nebo sklouzne z ramene. Zjistil jsem, že plochý kus kůže je rychle nejpraktičtější a nejpohodlnější metodou, jak si přinést tašku, a přestože to rozbije linii řetězce, mohu odpustit estetickou ztrátu ve prospěch praktické tašky získat. Musíte být schopni využít tašku, aby byla nakonec báječná. Stejně tak má kapsy ukryté přímo zde, stejně jako tam, stejně jako lehká podšívka pro jednoduchost použití, ale nejlepší funkce tašky je nepochybně jeho cena. Získejte se Saks za 795 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *