Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Mini Review: Bottega Veneta Special Buy Kons Clutches

Mini Review: Bottega Veneta Special Buy Kons Clutches

V mé sbírce je jen málo tašek, které mi přinášejí tak neuvěřitelnou hrdost i štěstí, jako je moje dva speciální buy bottega veneta střih. Začali jsme Purseblog i Purseforum před 15 lety, stejně jako v té době jsem si povídal s členy našeho fóra se spoustou mých hlavních životních cest, od absolvování vysoké školy po naši interakci až po naše manželství i nyní našich dětí. Strávil jsem tolik času chatováním s členy fóra a také tím, že v této sousedství bylo tak hlavní součástí mého života.

Tyto dva tašky pocházely od malé skupiny členů Purseforum na subforum Bottega Veneta, které se spojilo, aby tyto tašky vyrobily. Úplně první, který jsme obsluhovali v roce 2009, vybrali každý prvek tašky – včetně barvy, kůže, hardwaru a podšívky. Museli jsme čekat na Milánský souhlas, stejně jako po spoustě záda i outs, jsme dostali poslední náznak od Tomase Maiera, že tento držení bylo cesty. Konečným produktem byl tento omračovač: Nero Intrecciato Karung Stretch Clutch Clutch. Uzlatel uzel je běžně prominentní večerní taška a natahovací uzel používá ideální množství další oblasti, aby fungovala o něco lépe než původní velikost.

O několik let později v roce 2013 jsme měli ještě jednu šanci jako skupina na výrobu tašky, a to je to, co jsme přišli podruhé kolem: Plum Pštros Stretch Knot. Úplně první chod byl pro mě tak zajímavý, že jsem součástí, stejně jako když jsem slyšel žen poddosního subfora Bottega Veneta, v němž se uvedla, že se chtějí spojit pro další pořadí na zakázku, pochopil jsem, že bych to nemohl předat nahoru ! Objevuji švestku jako tak fantastickou barvu, která pracuje s čímkoli a používá mnohem hezčí dotek, než se očekává černá.

Tyto tašky jsou bezvadně vyrobeny, stejně jako 11, stejně jako o 7 let později, vydržely výjimečně dobře. Interiér má speciální plak, který označuje, že se jedná o speciální objednávky. Nemohu uvést, že přináším jednu z nich často, ale tyto tašky jsou dva z nejvíce zvláštních v mé sbírce, které si budu vážit po celý svůj život.

Existuje spousta prvků tohoto úkolu, které miluji, ale jedním z největších bylo sousedství, které jsme vyvinuli na purseforum. Mít skupinu lidí, kteří se spojí, kteří sdílejí mé přesně stejné nadšení, je opravdu zvláštní. Měli jsme setkání po celém světě, byli vytvořeni celoživotní kamarádi, takže bylo sdíleno mnoho smíchů, stejně jako jsme byli součástí historie peněženky, která produkovala tyto dva speciální tašky na nákup. Ideální nyní sousedství je mnohem důležitější než kdy jindy, stejně jako jsem tak potěšen, že mám naše fóra! Pokud nejste členem, chtěli bychom se připojit. S úpravami v Bottega Veneta pod Danielem Leeem již není na jeho webových stránkách nabízen uzel. Saks má však velký sortiment, včetně skutečně docela strečového uzlu, který zde najdete.

Více v příbězích Instagramu (požadavek na přihlášení k zobrazení)!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *