Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags 221 000 $ Hermès Birkin nastaví nový rekord pro aukci kabelky

221 000 $ Hermès Birkin nastaví nový rekord pro aukci kabelky

Maximální cena, kterou jsou sběratelé připraveni zaplatit za vzácný Hermès Birkin, jistě existuje, ale v pondělí na základě aukce Christie v Hongkongu ji v pondělí ještě musíme najít. Jeden uchazeč je nyní šťastným majitelem růžového krokodýla Birkin, kterého vidíte výše, na melodii 221 844 $.

Podle The Wall Street Journal’s, Christie’s neodhalila identitu nového majitele tašky, který se nabídl telefonem, ačkoli aukční dům řekl, že většina uchazečů o aukci byli soukromými asijskými sběrateli. Prodej zahrnoval 366 pozemků, které se prodaly celkem téměř 6 milionů dolarů, což snadno porazilo odhad aukce ve výši 3,25 milionu USD. Stále rostoucí sběratelé částky jsou připraveni platit za tašky, je neočekávané i těm, kteří je vytvářejí společnost prodávají.

Taška je vyrobena z porosus krokodýla s diamanty zasazenými do zlatého hardwaru. Předchozí aukční rekord pro kabelku byl podle společnosti módy 218 500 $ za večerní tašku ve vlastnictví Elizabeth Taylor, také na aukci Christie. Předchozí rekord pro tašku Hermès byl přes 203 000 dolarů za podobný Birkin v červené z aukcí Heritage v roce 2011.

Cenový strop pro tyto tašky existuje někde, ale jak se asijský trh stále roste, je nepravděpodobné, že jsme to ještě zjistili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *