Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Ušetřete, utrácejte, roztříštite: Květané spojky

Ušetřete, utrácejte, roztříštite: Květané spojky

pro lepší nebo horší, jaro a léto znamenají, že je čas na venkovní akce. Mám vlasy citlivé na počasí, takže bych obecně raději byl uvnitř, ale dobrá zahradní párty, piknik nebo malebná venkovní svatba může vyhrát i nad tímto milovníkem klimatizace. A přirozeně, po mých vlasech je mým prvním znepokojením moje kabelka. Co by mohlo být pro teplé počasí lepší než některé měkké květiny vhodné v sezóně?

Víme, že nikdo není na stejném rozpočtu, takže jsme si vybrali tři možnosti – výrazy NYC Rose Frame Clutch, 3.1 Phillip Lim Cameron Flower Clutch a Valentino Floral Applique Satin Clutch – za tři různé cenové body, z nichž všechny by šly jít Přes na venkovní večerní akci v příštích několika měsících.

Ukrást:

Výrazy NYC Rose Frame Clutch, 48 $ přes Nordstrom

Pokud se nezúčastníte mnoha večerních akcí nebo nemáte mnoho využití spojů, je to způsob, jak jít. Nedokončené okraje dávají tento večerní tašku dotek Lanvinova kouzla a je dost malý na to, aby se zabránil skutečností, že je vyroben ze syntetik.

Strávit:

3.1 Květinová spojka Phillip Lim Cameron, 475 $ přes Barneys

Pokud květiny obecně nejsou vaše věc nebo dáváte přednost tmavším barvám, 3.1 Phillip Lim dělá velmi pěkný moderní převzetí tradiční květinové spojky. Kvůli tmavému odstínu můžete tento rok použít.

Roztřídit

Saténová spojka na květinové aplikace Valentino, 2495 $ přes Net-A-Porter

Samozřejmě jsme nemohli udělat příspěvek o květovaných taškách bez Valentina. Pokud hledáte něco otřesného a květinového, tato spojka je konečná a má konečnou cenu jít s tím.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *