Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Do trendu Python? Udělejte to správně s Carlosem Falchi

Do trendu Python? Udělejte to správně s Carlosem Falchi

, jak jsme v minulosti diskutovali v těchto částech, prakticky každá hlavní značka kabelky ukázala na podzim 2011 nějaké pytle Python nebo hadí pro konkrétní řádek nebo ne. Předvídatelně to vede k některým smíšeným výsledkům; Zatímco jsem viděl nějaké exotické tašky, které bych rád měl na podzim, viděl jsem mnohem více, jejichž návrháři mohli použít nápravné kurz v tom, jak pracovat s Pythonem. Carlos Falchi by měl být osobou, která tento kurz učí.

Snakeskin je základem Falchiho linie po celá léta a taška s jedním popruhem Carlos Falchi ukazuje přesně to, co si přeji, aby mnohem více návrhářů uznal: Python je design sám o sobě. Nepotřebuje moc pomoci, aby byla krásná, jen se postavte a nechte kůži zářit. Koneckonců, proto jsou zákazníci připraveni zaplatit prémii.

Vidíte, lidi? Krajta. Nemusí to být barevný nebo nadměrný nebo podváděn k tomu, aby byl krásný a plný textury a vizuálního zájmu. To prostě je. Je to kouzlo přírody a neměli bychom s ní bojovat, protože boj proti ní jen znamená, že se nás příroda chystá udeřit. (Viz tento příspěvek pro důkaz, pokud mi nevěříte.) Bledá, modro-podtonová šedá a snadný tvar dávají této tašce příležitost předvést svěží texturu kůže, a pokud se chystám na poníky Exotika, to je přesně to, co by měl design udělat. Nákup prostřednictvím Saks za 1750 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *