Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags CC 58: Mladý Bostonian, jehož technika pro značkové tašky je výjimečně inteligentní

CC 58: Mladý Bostonian, jehož technika pro značkové tašky je výjimečně inteligentní

v dnešní splátce šatníků Confessionals uspokojujeme mladého lékařského odborníka pocházejícího z Bostonu, Mass. Klasika-Louis Vuitton Quick 25. I když není neuvěřitelně značka-loyal (její sbírka je dobře zaoblená), její nákupy jsou dobře věřeny a obecně její myšlení směrem k taškám je chytré a také obdivuhodné. Přestože souhlasí s tím, že často je obtížné přestat chtít více, nakupuje moudré tím, že zcela prozkoumá své nákupy a věří je, než je spouštěč vytáhne. Získání tašek je luxusní a nákladný zvyk, avšak dobře vypočítané nákupy tohoto čtenáře a její myšlení směrem k nákladům a úsporu je obdivuhodná. Podívejte se na plnou přiznání níže a nezapomeňte si předložit vlastní.

Sdílejte vlastní přiznání!

Základy

Věk: 29
Genderová identita: Žena
Umístění: Boston, MA
Povolání: Regulační lékařský spisovatel
Průmysl: Pharmaceutical
Plat: 130 000 $
Příjem domácnosti: 200 000 $

Tašky

Jste členem Purseforum? Ano

Jak spousta tašek vlastníte? 11

Jaké tašky jsou ve vaší sbírce?

Mansur Gavriel Tiny Contencener Bag
Senreve Tiny Maestra
LV Quick 25
Disco taška Gucci Soho
Chloe Little Faye (2)
Proenza Schouler PS1 Plus médium
Chanel Kid Woc
Chanel Kid Bag (staré médium)
Chanel tradiční klapka m/l
Celine středně krabička

Očividně se mi líbí jen malé nebo střední tašky, o kterých se domnívám, že jsou ovlivněny tím, kde jsem online i práce. Nechci být ve městě nebo metru přinést obrovskou tašku. Mám nedescript batoh pro dojíždění.

Kolik stojí vaše sbírka? 25 000 $

Jaká je vaše spousta nákladné tašky? Chanel tradiční klapka m/l

Jaké jsou nejdůležitější značky nebo kousky ve vaší sbírce? Nejsem opravdu oddaný jedné konkrétní značce, protože normálně se mi líbí jen pár stylů z každého, ale opravdu se mi líbí moje taška Celine Box. Snažil jsem se najít konkrétní kombinaci barvy a hardwaru asi rok, stejně jako jsem na to narazil na butik.

V jakém věku jste získali první značkový tašku a také co to bylo? Ve věku 18 let jsem získal LV Quick 25, což však stále nepoužívám. Byla to sezóna pro seniory, stejně jako tuny mých dobrých přátel byly náklady na to řadu dolarů (šaty, doplňky, vstupenky atd.). Všichni měli data, byl jsem trochu klidný na střední škole, trochu hloupý, takže jsem neměl nikoho jít, ani jako dobrá skupina přátel. Už jsem byl na institucitním tanci a také jsem nebyl největším fanouškem. Místo toho, abych šel na ples, jsem použil toto množství peněz, abych získal rychlé. V té době to nebylo tolik, jako je nyní (možná kolem 600 $). Bez výčitek!

Existuje určitá taška, kterou se snažíte koupit? Chanel malý v neutrální barvě. Jdu na líbánky, stejně jako ty, jak chci na cestování rozkošný bitovou tašku. Jen dostatečná oblast pro držení některých peněz, telefonu i klíčů. Opravdu to nepomáhá, že moje práce přesunula budovy, takže teď jsem jen 1 blok od butiku Boston Chanel.

Nějaká konkrétní taška, která má zvláštní emoční hodnotu? Uvedl bych, že je to moje tradiční chlopně Chanel. Byl to můj první obrovský nákup tašky po zahájení nového úkolu po ukončení postgraduální instituce s penězi, které jsem ušetřil. Úkol nejprve nezaplatil moc (asi třetina mého současného platu), ale zvládl jsem to. Také moje taška Gucci Soho Cam, kterou jsem dostal se svou maminkou na Tchaj -wanu.

Máte pocit, že vaše tašky modifikují vnímání lidí na vás, nebo přesně to, jak jste zacházeli? Osobně, ne opravdu. Lidé kolem mě buď nerozumí těmto druhům tašek, nebo jsou do nich také. Pokud se lidé zeptají na náklady, které jsem zaplatil, jsem upřímný. Také jsem online v Bostonu. V tomto městě je velký kus peněz. Není neobvyklé vidět značku návrháře ve vlaku někdy.

Když jsem nakupoval, cítil jsem, že to může změnit. Sales Associates zahájí první ahoj. Jsem opravdu ten typ, který chci zůstat při procházení, takže mi to nevadí.

Nakupování

Jak běžně získáváte nové tašky? V posledních letech jsem typický 1 ročně, ale snažím se dělat mnohem víc než to. Věřím, že poté, co obstarám Chanel Mini, se zastavím na dlouhou dobu. Stejně tak nemám úložný prostor. To je však to, co vždy říkáme, že?

Které obchody pravidelně nejvíce? Moje pracovní budova se právě převedla do oblasti se všemi butiky. Je to blízko Saks 5., Chanel, stejně jako Celine, takže jsem se do nich někdy objevil (bez nákupu). Rád dostávám tašky z obchodů, pokud je to možné. Ruce dolů jsou obchodní spolupracovníci na Celine neuvěřitelně skvělé a nikdy snobby. K dispozici je obchod Hermès, který chodím každý den. Nikdy jsem nešel dovnitř. Bojím se.

Máte někdy tašky z druhé ruky? Kde si zvyknete? Ne, nedostal jsem se z druhé ruky.

Nabízíte staré tašky na zaplaceníPro nové nákupy? Ani náhodou!

Cítíte někdy společenský tlak na nákup mnohem více tašek? Ne. Nesnažím se držet krok s ostatními. Jen nemám tento typ životního stylu, ani za to nemohu platit. Někdy je pro lidi obtížné nikdy nepřestat chtít víc. Přiznám se, že jsem to někdy bojoval, ale teď však zvládnu ten pocit. Získání tašek, nebo cokoli jiného, ​​je pro mě a také nefrt ostatních.

Myslíte si na investice do nákupu tašek? Ano, v tom smyslu, že se snažím získat tašky, které jsou tradiční a vydrží dlouho. Nicméně peněžní, ne, tak to nevidím. Stejně jako přesně to, jak lidé uvádějí tašku Hermes, stojí mnohem víc než zlato? Skutečně se o to nestarám.

Kdo ovlivňuje vaše rozhodnutí? Mě.

Jsou připojení prodejních partnerů nápomocné pro vaše nakupování? Nevykupuji dostačující k tomu, abych skutečně navázal „vztah“. Od pevné ženy střední třídy vyrůstající se mi zdá být upřímně trochu náročné, ale dnes v ní vidím hodnotu. Chtěl bych věřit, že prodejní partner v Chanel věří mi, když dostane nový produkt, ale uvidíme, jestli se něco z tohoto vztahu nevyskytuje.

Proč se těšíte při nakupování, mimo jen získání něčeho nového? Před nákupem rád zkoumám všechny bitové detaily i hodnocení. Jsem posedlý a ujišťuji se, že je to v pořádku (pro mě je to stále nákladné!). Nebudu lhát, ráda získávám nové, lesklé věci. Rovněž jsem zjistil, že mohu narušit obchod. Ne, když jsem smutný, ale když jsem naštvaný a frustrovaný (v práci atd.). Naštěstí se toho moc nerozrušuji, stejně jako to jsem obecně, když jsem vložil věci do svého nákupního košíku, ale nikdy jsem nekontroloval.

Už jste se někdy cítili, jako byste dostali podřadnou službu v obchodě nebo obchodě kvůli vašemu vzhledu, etnicitě nebo pohlaví? Ne v pytlích, ale v obchodě Davida Yurmana. Můj snoubenec a také jsem pro něj kontroloval kapely svatebních událostí, stejně jako jsem navrhl, abychom šli do Davida Yurmana, abychom se podívali na různé styly bez úmyslu od nich dostat. Vybrali bychom si vybrat styl a také jít k jinému, mnohem cenově dostupnějšímu klenotníkovi, abychom si vybrali něco podobného. Můj snoubenec cítil, že prodejní partner byl domýšlivý a předpokládá se, že použijeme plán splácení, protože za to nemohl zaplatit najednou. Je afro-latino (oblast karibské oblasti), pokud přidává jakýkoli typ kontextu. Zvláštní bylo, že byla také Latino, stejně jako podle mého snoubence, někteří Latinové diskriminují jiné Latinos v závislosti na tom, odkud pocházejí. Jsem Asiat, takže jsem na to nezvedl. V Bostonu existují velké množství bohatých celosvětových stážistů i mladých odborníků, kteří jsou asijští, takže moje dohoda není v těchto obchodech neznámá.

Peníze

Kdo platí za vaše tašky? Všechno mě, s výjimkou jedné tašky Chloe Faye (mám 2), že moje máma se pro sebe dostala, ale poskytla mi po nějakém využití, protože pro ni bylo stejně málo praktické.

Vyhrazujete rozpočtový plán pro nákupy tašek? Nestanotím samostatný rozpočtový plán pro nákupy tašek. Normálně mám vždy dostačující ve svém kontrolním/spořicím účtu, abych získal, když chci (což stejně obvykle není). Místo toho se snažím omezit na 1 tašku ročně.

Taboo témata

Už jste někdy koupili padělky, protože jste nemohli zaplatit za návrhářskou položku? Měl jsem padělky LV (ten s duhovou monogram) ve střední instituci, která byla v čínské čtvrti v nějakém městě. Nedostal jsem to, protože jsem nemohl zaplatit za návrhářskou položku, protože jsem tehdy opravdu nerozuměl značkám. Pravděpodobně jsem věřil, že je to roztomilé.

Skryjete někdy nákupy před značným jiným? Zaokrouhluji dolů, když se moje druhá polovina přesně zeptá, kolik je taška. Vtipkuje, že taška je mnohem nákladnější než můj interakční prsten. Nevadí mu moc, protože říká, že jsou to moje peníze, mám úspory, úplně investuji do mých 401k atd.

Co je nejbláznivější věc, kterou jste udělali pro zaplacení za tašku? nic zvláštního.

Věříte, že váš nákup je někdy problém? Už jste se někdy cítili, jako byste měli těžko s nákupní závislostí? Ne, nevěřím, že je to problém. Jsem nesmírně omezený, když získávám věci i za tašky. Věřím o to hodně, stejně jako výzkum, zejména pokud je to drahé. Prodej i nabídky mě ani nedostanou, protože nakonec stále stojí peníze. Nakupuji často, ale když ano, rád utrácím za kvalitní, nestárnoucí kusy.

Zbytek

Nějaké další nákladné koníčky nebo vášně? Péče o pleť – ruce dolů. Na tyto výdaje opravdu netočí. Pravidelně jdu do dermatologa (akné, mikropodniky), získám rutinní obličejové látky, dostanu masku LED atd. Snažil jsem se snížit náklady na své produkty péče o pleť, protože výzkumná studie vám řekne, že to všechno je o komponentách a ne o nákladech na produkt! Vždy jsem bojoval s cystickým akné s ohledem na to, že moje dospívající – bylaKaždý druh antibiotiky, krému, bez jakéhokoli dotace, stejně jako tuny jizvy. Později se to bylo mnohem lepší s mnohem lepší rutinou pokožky a méně stresory, ale v mých polovinách 20. let se moje tělo rozhodlo jít s 2. pubertou, protože jsem ještě neměl kojence a rozhodl Abych mi učinil mnohem přitažlivější pro potenciální kamarády tím, že mi poskytl hormonální akné na mé čelisti, která mi poskytla jizvy, které narazí ven. Moje roky chudé kůže (stále ne velké) naprosto ovlivnily mou sebeúctu a také duševní zdraví a wellness, takže jsem na ni nebyl dostupný.

Rovněž utrácím jídlo (potraviny nebo restaurace). Neváhám získat ty organické produkty! Nebo ochutnávky, když za chvíli. Ideální nyní, moje nadšení jsou pokojové rostliny. Rád je shromažďuji, starám se o ně a také vidím, jak rostou.

Přidali jste od doby, kdy jste v červenci odeslávali přiznání, do sbírky jste přidali nějaký typ nových tašek?

Ano, malá taška Chanel Flap s Top Manage – dárek svatební akce od mé mámy.

Jak předvídáte své náklady v blízké budoucnosti a změníte se kvůli účinku CoVID-19?

Nepředpokládám žádný typ úprav z důvodu CoVID-19. Na konci loňského roku jsem se věnoval snížení nákladů obecně, ne od mých peněžních okolností (nezměněné), ale protože jsem spokojený a vděčný za to, co mám stejně agresivněji S výjimkou cestování i budoucnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *