Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Představení Balenciaga Ghost Bag

Představení Balenciaga Ghost Bag

Kreativní režisér Balenciaga Demna Gvasalia je známý tím, že ve svých 4 a více letech vytvořil některé výstřední tašky pro tuto značku. Byla tam fantastická nákupní taška IKEA a předběžná taška na městský taška. Před několika sezónami představil společnost Gvasalia novou estetiku všeho logu, na kterou díky svému odvážnému nápise nelze zapomenout.

Ačkoli nedávno Gvasalia zmírnila prvky loga ve svých návrzích, nové siluety stále nese značku, která není moc těžké najít. Vezměte si například tašku na přesýpacích hodin, která je čistší v designu stále charakterizována jeho visícím hardwarem loga „B“ kromě jeho jedinečného tvaru.

Logo Balenciaga se staly základem mezi módním davem, ačkoli mnozí, kteří kdysi milovali tašky značky (Hello City Bag!), Vyhýbali se směru s logem Gvasalia. Logo-Fatigue je skutečná věc, a zatímco někteří spotřebitelé to pociťují již dlouho, nejnovější taška Balenciagy naznačuje, že to také cítí Gvasalia. Balenciaga Ghost Bag je pro SS20 zbrusu nový, představuje elegantní siluetu a prakticky nulovou značku. Samotné jméno se zdá být hrou na staré estetice značky jako odvážné logo B nebo Balenciaga, není zde vidět, podobně jako přátelský duch.

Taška duchů byla poprvé spatřena na dráze na přehlídce značky SS20 loni v říjnu. Okamžitě fanoušci byli zaujati standout novým designem, který nyní známe jako taška duchů. Jeho strukturovaný tvar má krátký nastavitelný ramenní popruh, malý uzavření chlopně a akordeonové šťáky. Design celkově vydává čistý, bez námahy a má skvělou dívku, vintage vibraci.

Taška duchů je k dispozici v několika různých iteracích od hladkých neutrálních kůží až po lesklé exotické účinky. Tento design je osvěžující odlišný od toho, co jsme v posledních několika letech viděli z House of Balenciaga, což naznačuje možný posun v celkové vizi Gvasalia i poptávku spotřebitelů. Zobrazit více verzí zbrusu nové tašky Balenciaga níže a dejte nám vědět, co si myslíte!

Balenciaga Ghost Croc Effect Střední taška ramen (1 750 $)

Balenciaga Ghost Lizard Effect Střední taška na rameno (1 750 $)

Balenciaga Ghost Velká taška na rameno Shiny Calfskin (1 950 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *