Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Srdeční pytle Chanel mi prodávají na srdci ve tvaru srdce

Srdeční pytle Chanel mi prodávají na srdci ve tvaru srdce

, když modely chodily dráhu v dráze v Chanel’s Jaro / Léto 2022 show s taškami ve tvaru srdce v různých candy-barvách hozené přes jejich těla, módní fanoušci si všimli. Zatímco show jako celek byla óda k nostalgii “80s, stejně jako” 90. let, tašky byly podobně jako živé, stejně jako zábavné, ale standouty sezóny byly určitě srdcové malé tašky.

To není poprvé, co nám Chanel předložil srdeční kabelku. Ve skutečnosti, značka velmi poprvé představila tvar zpět v 90. letech, což má smysl, proč je Virginie Viar zahrnula do sbírky, což je óda do minulosti domu. Značky, jako je Louis Vuitton, Celine, stejně jako Saint Laurent, nejsou také new pro hru, ale to je to poprvé, co jsem se zahřál až po pojetí sáčku ve tvaru srdce.

Srdce tašky jsou v této sezóně

Chanel Heart Bag je jedním z nejvíce chtěl sezóny, s počtem počtem počtu čekají, že začali brát jména loni v říjnu. Tento měsíc, tašky byly zahájeny v obchodech, stejně jako jsme je již viděli na našich preferovaných módních žen jak během módního měsíce, stejně jako IRL. Srdeční taška má dokonce vlastní specializovanou vláknu na TPF, s mnoha fanoušci Chanel, které nejsou schopny objevit jeden z jejich SA nebo dokonce prodejce.

Existuje několik různých variací, včetně pásové sáčku, stejně jako sáčku na mince, avšak se zdá, že se zdá být srdečním sáčkem, který maloobchodní za $ 5,500. To je nabízeno v neutrálech jako černá, stejně jako bílá, kromě zcela barvou ideální pro jarní / letní sezónu jako růžová, stejně jako fialová (taška mých snů!). Zájem o detailu na srdečních taškách je dobře poznamenán, vyrobený z Lambskin, s Quiltingem diamantem, který sedí symetricky po celou dobu. Dokončovací dotek je kožený pull zip vybavený kovovým srdcem CC na konci.

Co myslíš? Tak roztomilé nebo stejně jako cutesy pro vás?

Chanel Heart Bag
přes chanel.

$ 5,500.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *