Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Kolekce Tory Burch Gemini Link není jen hezká – je to také osobní pro designéra

Kolekce Tory Burch Gemini Link není jen hezká – je to také osobní pro designéra

Tory Burch, vyvinula módní říši v tom, co vypadá jako extrémně krátká doba, stejně jako to mohlo začít s baletními byty jako Stejně jako tunické vrcholy, to, co Tory Burch poskytuje, se rozšířilo daleko za to a také vyrostlo poněkud. Začátkem tohoto roku jsme se zabývali sbírkou Robinson, kterou už mnoho z vás již rozumí, stejně jako nyní, a nyní se pro vás podívám na poslední sbírku Tory Burch.

Kolekce Tory Burch Gemini Link je něco, o čem se pro mě nadšený. Líbí se mi taška s příběhem v zákulisí, která je o něco mnohem osobnější, stejně jako odkaz Blíženci je jen pro Tory, jejíž indikace zvěrokruhu je Gemini. Koncept této sbírky ukazuje dualitu žen. Sama Tory Burch není jen úspěšná podnikatelka, ale je to také maminka, která ráda vytěží ze své rodiny maximum ze svého volného času. Koncept za The Gemini Link pramení z obou stran ke každé ženě, stejně jako proto, že Tory Burch má dvojčata, oba odkazy jsou také ovlivněny jejími dětmi.

I když jsou zde také boty, šperky, oděvy a další doplňky jako součást celé kolekce Tory Burch Gemini, zaměřuji se na tašku jako standout skupiny. Tory Burch Gemini Link Beach na tašku je to, co mě upoutalo, stejně jako tým v TB poslal přes několik vzorků, abychom mohli vyzkoušet i fotografii. V okamžiku, kdy jsem otevřel krabici, jsem byl ještě mnohem víc, než jsem čekal.

První věc, která vynikla, byl elegantní pocit tašek. Oblázková kůže má měkký povrch, který jí poskytuje extrémně špičkovou auru, stejně jako Vlad poznamenal, že věří, že taška je podle jeho slov nádherná. Slouchová, uvolněná silueta zabývající se siluetou na stojany na styl sáčku oddělí symetrickým hardwarem s dvojitým listem, stejně jako opravdu oceňuji, že taška není také velká nebo hluboká. Dobře sedí proti vašemu tělu a má dlouhý a nastavitelný popruh, který (jak čeká z vás ví) zbožňuji. Interiér má dvě kapsy na zip a tento generál tašky poskytuje jak upscale, tak jezdecké vibrace.

Nelíbila se mi patentová kožená verze (udělena, nemám rád patentovou kůži na mnoha bagach), ale oblázková kůže byla naprosto božská. Ještě mnohem lepší: Tato prostorná taška by se do vaší podzimní sbírky dobře přidala, aniž by došlo k rozbití banky. Vyzkoušejte to sami; Bude se cítit mnohem nákladnější, než to, co nákladná štítek navrhuje. Nákup prostřednictvím Tory Burch za 595 $.

Nakupujte celou sbírku Tory Burch Gemini zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *