Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Nebe je skutečné: Selfridges právě oznámil nejvýznamnější podlahu kabelky na světě, doplněný koktejlovým barem

Nebe je skutečné: Selfridges právě oznámil nejvýznamnější podlahu kabelky na světě, doplněný koktejlovým barem

žijeme v nepředvídatelném světě. Pracujeme dlouhé hodiny, staráme se o naše rodiny a sebe samých, co můžeme, snažíme se být dobrými lidmi. Všichni, jednou v našich životech, jsme si hoden, abychom se absolutně rozpadli uprostřed mnohem více než doslovného akru návrhářských kabelek, a nyní je konečně tato příležitost k dispozici jednomu a všem, pokud dokážete naskočit let do Londýna Někdy předtím, než zemřete.

Jak The New York Times informoval začátkem tohoto týdne, Selfridges v Londýně odhalil plány na otevření „kabelové haly“ o rozloze 61 000 čtverečních stop ve své vlajkové lodi Oxford Street v roce 2018. Nový prostor pro příslušenství je součástí celkové přestavby umístění, které bude stát, která bude stát Téměř 400 milionů dolarů, když je vše řečeno a hotovo, a Selfridge’s říká, že kabelka a část příslušenství sama o sobě pojme 7 000 různých návrhů, s celkovou kapacitou akcií desetkrát.

Oddělení bude umístěno všechny značky, které znáte a milujete. NYT se konkrétně zmiňuje Chanel a Hermès, a ačkoli krátký článek se za daných okolností nelíbí, k tomu se prakticky určitě stane v pronajatých prostorech v obchodě, které jsou zásobeny a obsazeny samotnými značkami. S více než akrem podlahového prostoru bude určitě prostor pro spoustu jednotlivých butiků, které jsou preference několika špičkových značek, místo velkoobchodních maloobchodníků třetích stran.

Kromě samotného nákupu bude kabelka obsahovat také zřetelný vrchol: 14místný koktejlový bar ve tvaru podkovy, kde se spotřebitelé mohou hnízdit v židlech a pití na sametu, dokud utratí 3 000 $ za kabelku, zní jako dobrý nápad. Zní to jako nebe.

Mohli byste vidět, jak si uděláte pouť do Selfridges, když se v roce 2018 otevře kabelka?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *