Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Polstrovaná kazeta Bottega Venety dostane robustní řetězový řetězec pro předběžný rok 2020

Polstrovaná kazeta Bottega Venety dostane robustní řetězový řetězec pro předběžný rok 2020

To byly velké změny všude kolem vzhledem k tomu, že Daniel Lee převzal tvůrčí vládu v Bottega Veneta a pro předběžný rok 2020, jeden z nejnovějších Lee’s Cult Oblíbené tašky dostaly velké člověka. Zatímco jsme poprvé identifikovali tento aktualizovaný design loni v lednu, kdy jsme představili kolekci před pádem 2020 značky, dnes se podíváme na tento nový design, který bude určitě velmi žádoucím hitem. Představujeme: řetězová karette.

Nová pro předběžný zlomek, řetězová kabeta vezme tělo původní polstrované kazetové tašky a přidává show zastavující robustní řetězový popruh. V souladu s jeho estetikou vzal Lee klasický prvek kabelky-řetězový popruh-a zveličil své proporce, aby do již milované tašky přidal zřetelný a ultra cool detail.

K dispozici je v duhové barvě od jasně zelené a karmínové červené až po neutrály, jako je bílá a černá, a je vytvořena z lesklých kožených proužků Nappa, které jsou prokládány, aby vytvořily nadměrnou vazbu. Zatímco kožená verze používá mnohem větší přizpůsobivost v tom, že popruh je nastavitelný, iterace řetězce se říká, že funguje jako taška Crossbody s popruhem, který není nastavitelný. Menší řetězový detail visí z přední části sáčku, aby bylo možné zastrčit ruku, což umožňuje, aby byla taška nesena jako držení s popruhem fungujícím jako detail. Stojí za zmínku, že ačkoli je původní kapacita výjimečně lehká a snadno přenášena, nový detail řetězu pravděpodobně přinese celkovou váhu vaku.

Kromě jeho řetězce není tato karetka tak odlišná od originálu, s použitím vnitřní kapsy na zip a magnetické uzavření. Podívejte se na mnohem více podrobností pomocí našeho příspěvku na kapacitě Bottega Veneta. Zatímco původní polstrovaná kazeta prodává za 2 800 $, řetězová kabeta je nyní k dispozici pro předobjednávku pomocí Bottega Veneta za 3 800 $.

Získejte nyní pomocí Bottega Venety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *