Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Taška Celine Romy je Old Celine se před čtyřmi lety setkává s New Celine

Taška Celine Romy je Old Celine se před čtyřmi lety setkává s New Celine

, svět módy zůstal ve svém srdci, když byl oznámen odchod Phoebe Philo z Celine. Filofilové truchlili nad ztrátou svého působení ve značce, kde propagovala jednoduchý a snadný styl cool-dívky s minimalistickou estetikou, která byla nějakým způsobem snadná a moderní zároveň. Britský designér byl zodpovědný za řadu hitů značky, z nichž mnoho je stále ve výrobě dodnes, navzdory tvůrčímu řediteli Hedi Slimaneově zavedení značky.

Slimane, který převzal otěže z Philo, přinesl spolu s ním mladistvou estetiku na párty. Posun byl pociťován prakticky okamžitě a jak byly propuštěny nové návrhy, byla vytvořena nová Celine, která nakreslila linii v písku mezi #Oldceline a #Newceline. V této sezoně však Slimane představil novou siluetu, která se cítí jako ideální kombinace nové a staré Celine, která je zabalena do jedné.

Seznamte se s taškou Celine Romy

Taška Romy je všechno, co miluji v tašce. Má to klasiku s twistovým pocitem, s čistými liniemi a minimalistickou estetikou; Je to ideální taška pro každý den. Styl Take On Bag má pocit 90. let, ale kožená kůže s máslovou měkkou je moderní a čistá zároveň čistá.

Konstrukce a velikost

Romy, vytvořená z luxusně smasné telecí kůže, není příliš velká, ale ani příliš malá, a je to sklon, ale stále drží svůj tvar. Má jeden hlavní kompartment s vnitřní kapsou na zip a celkové rozměry 13 ″ W x 6 ″ H x 2 ″ D; Je dostatečně velký na to, aby držel denní náležitosti, ale může být stále přenášen na noc. Tato taška mi opravdu připomíná staré časy Celine, které si všichni pamatujeme (a milovali) tak laskavě.

Ceny a dostupnost

V současné době je Romy k dispozici pouze v jedné velikosti, střední, maloobchodní za 2 550 $ přes Celine.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *