Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Denní taška: Michael Michael Kors pruhovaný pouzdro Saffiano-kožené pouzdro za 100 $

Denní taška: Michael Michael Kors pruhovaný pouzdro Saffiano-kožené pouzdro za 100 $

vzhled jara probíhal, a proto se moje mysl unášela do letních plánů. Miluji dobré námořní téma, stejně jako další dívka, a pokud nechcete být příliš kýčoví, vyberte pruhy, které ukazují svůj preppy jarní a letní duch. Když jsem našel tento pouzdro Michaela Michaela Korsa, okamžitě jsem byl nadšený, protože nejen poskytuje hold námořní rotaci, po kterém toužím, ale dělá to za cenu, díky které je to docela taška.

Za 100 $ můžete mít tento modro-bílý pruhovaný kožený pouzdro Saffiano, který má interní kapsy a sloty pro karty, které usnadňují organizaci. Když se to týká jaro a léto, naše oblečení znamená nošení méně oblečení a zjistím, že si vybírámi menší tašky a spojky pro každodenní použití. Saffiano kůže bude snadno otřesena a udržovat v čistotě – je super odolná. Volitelný popruh na zápěstí z něj činí skvělý přístup k jakémukoli oblečení. Nakupujte přes Net-a-Porter za 100 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *