Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Salvatore Ferragamo Python Fiammetta převezme tašku

Salvatore Ferragamo Python Fiammetta převezme tašku

Nevím o vás ostatní, ale opravdu jsem opravdu kopal nabídky Ferragamo jaro/léto 2010. Značka v minulosti nikdy nebyla na vrcholu mého seznamu, ale tašky z jejich linie, které jsem v poslední době viděl, byly tak slunečné, že je těžké ignorovat to, co mají ve svých italských továrnách vařit.

Mezi mé oblíbené nové vzhled značky patří Salvatore Ferragamo Python Fiammetta na tašku. Kdyby někdy existovala barva, která je mnohem teplý počasí přátelštější než žlutá, nedokážu myslet na to, co to je, a textura a dřevěná řešit Python a dávat tašku jen náznak chuti safari, která hraje tak dobře, když teploty stoupají .

Jsem trochu nerozhodnutý o tomto konkrétním odstínu žluté a o tom, jak dobře si může nebo nemusí vybrat rukojeti dřeva, ale to je poněkud omezená kritika pro tašku, která dělá spoustu věcí správně. Ve skutečnosti jsou držadla jedna z mých oblíbených věcí o designu – může to přicházet s dlouhým koženým pořizováním popruhu, ale obrácený symbol Ferragamo, vykreslený ve dřevě, je prostě příliš hezká, aby se nepoužila, protože primární znamená přenos.

Pokud jde o jasně žlutý Python, co o tom říká, že to není zřejmé? Už víme, že je to krásné a luxusní. Pro ty, kteří tam venku, mohou pochybovat o užitečnosti tašky této barvy, mám jasně žlutý botkier tašek, který používám pořád – stín je překvapivě univerzální, a vždy to nutí lidi, aby moje taška viděla blíž. Když do mixu přidáte Python a dřevo, máte omračovače, který bude jistě otočit hlavy. Nakupujte prostřednictvím Luisa přes Roma za 4579 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *