Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Chloé Woody Carry je fantastický pro popadnutí a také ve velkém stylu

Chloé Woody Carry je fantastický pro popadnutí a také ve velkém stylu

je nos nejen jedním z nejznámějších siluet peněženky na světě, ale také se vyskytuje jako jeden z nejoblíbenějších, pokud se to udělá správně. Zatímco totes jsou jednou z jednodušších tvarů sbírky a často jednou z mnohem nákladově efektivnějších možností designéra kvůli jednoduchosti jejich konstrukce jsou dlouhodobým příslušenstvím ve světě peněženek. Totes přináší naše pracovní předměty, potřeby fitness centra a také několik našich mnoha osobních pokladů. Zatímco v některých případech se totes nedostanou tolik, jak si zaslouží, jsou jedním z nejdůvěryhodných produktů v našich skříních, kus, který by měli mít všichni ve své rotaci-sběratel kabelky nebo jinak.

Taška Chloé Woody si zaslouží druhý pohled

K dispozici je zcela velikost pro vaše každodenní potřeby a loni byl propuštěn Chloé Woody a rychle skončil jako preferovaný mezi módními lidmi. Chloé Woody je právě vydán v nových iteracích a je přenosem, do kterého se stále vracíme, a také z velkého důvodu.

Prostorný dostatečný k tomu, aby přinesl potřeby i další, je Woody Carry ideální pro popadnutí a také stylově. Jeho snadné bavlněné plátno nejen usnadňuje spárování prakticky s jakýmkoli typem oblečení, ale je ideální i po celý rok. Woody je jednoduchý, přesto zřetelný, s jeho skvrnitým bavlněným plátnem, leštěnými koženými detaily a také podpisovou stuhou Chloé, je moderní interpretací tradiční přenášení, kterému rozumíme i lásce.

Woody, která má klasické, čisté linie, je vyráběna žena na cestách (nebo chlapi), která hledá bezvýraznou, ale trendovou metodu, která by měla své každodenní náležitosti. Woody, který má být použit při převzetí se svými dvěma dlouhými držadly, je k dispozici také v menší velikosti, stejně jako bez ohledu na velikost, interiér je prostorný a zahrnuje jednu vnitřní plochou kapsu. Zatímco původní bavlněné plátno je odolné a také ideální denní taška, nejnovější semišová verze Chloé (Green !!) je podobně atraktivní i chtíč. Přidána nabídka bonusů je cenově 950 $, je to, že tento IT-bag nezlomí banku.

Objevte Chloé Woody

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *