Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags CC 139: Sběratelka, která touží po míru kabelky

CC 139: Sběratelka, která touží po míru kabelky

v dnešní splátce šatníku Confessions, uspokojujeme sběratele v jejích třicátých letech pocházejícím z oblasti San Fran Bay. CC 139, nadšená peněženky, protože byla střední škola, která zachránila všechny své haléře, jen aby zaplatila za kabelku, nashromáždila vynikající sbírku tašek Chanel s kousky z Prady, Fendi a také tam, stejně jako Loewe. CC 139 je kolega TPF’er, který objevuje sousedství při čtení těchto zpovědných látek.

Během své sběrné cesty CC 139 objevila její sbírku, která se mění s četnými fázemi života. V těchto dnech je matkou kojence, stejně jako taška na přenášení je nutností s bitovým v závěsu, tento zpovědní rovněž zjistí, že se natahuje po menších taškách, protože Covid začala. Zpovědník s výborným přístupem, zkontroloval plné přiznání níže s fotkami ze sbírky CC 139. Nezapamatujte si, že si zasláte vlastní!

Sdílejte vlastní přiznání!

Základy

Věk: 35
Genderová identita: Žena
Umístění: San Francisco, CA
Povolání: Účetní
Průmysl: Peněžní služby
Plat: 350 000 $
Příjem domácnosti: 1 200 000 $

Tašky

Jste členem Purseforum? Ano

Jak mnoho tašek vlastníte? 17

Jaké tašky jsou ve vaší sbírce?

Chanel jumbo tradiční klapka

Chanel střední tradiční klapka

Chanel střední chlapec

Chanel North-South Boy

Chanel 19 velký

Chanel 31 nákup tote

Chanel Deauville Tote

Vintage Chanel CC Chevron Box Bag

Chanel Small 2,55

Chanel Top Deal With Coin Purse (to se počítá jako taška, používám ji jako jeden!)

Malý Gucci Marmont

Loewe Růžový slon

Fendi Touch Bag

Prada Re-Edition 2005 Nylon

Bottega polstrovaná kazeta

Celine nano zavazadla

Wandler Hortensia

Vintage Gucci bere tašku (právě zakoupeno od trezoru!)

Kolik stojí vaše sbírka? Nejste si jisti, hodnota dalšího prodeje se tak liší od výdajů, že?

Jaký je váš mnoho nákladné tašky? Nejvíce jsem utratil na vinobraní tašce Chanel CC Chevron Box – i když pokud jde o hodnotu dalšího prodeje, nejsem si jistý, že dnes mohu získat stejnou částku.

Jaké jsou nejdůležitější značky nebo kousky ve vaší sbírce? Je těžké vybrat preferované dítě, že? Nejlepší teď mám pocit, že využívám svůj Chanel 19, hodně za předpokladu, že se jedná o džínové materiál a také se cítím mnohem více nepřekonatelný pro každodenní opotřebení, stejně jako prada reedice je vyrobena z recyklovaného oceánského plastu a také odolný vůči vodě odolné vůči vodě Tak vynikající pro deštivé dny! Používám Deauville Carry jako kojeneckou tašku, protože v současné době mám osmiměsíční, takže v tomto ohledu předpokládám, že je s největší pravděpodobností můj preferovaný, protože v něm mohu nést všechny své kecy!

V jakém věku jste získali první značkový tašku a také co to bylo? Počítá se Kate Spade? Bylo mi 17 nebo 18 let a také jsem využil spoustu svých létových úkolů na nákup jednoho z těch jasně růžových tašek kontejnerů! Také jsem měl náramek trenéra, který jsem se dostal potom, který jsem používal všude, stejně jako to bylo zničeno v době, kdy jsem s ním skončil!

Existuje zvláštní taška, kterou chcete koupit? Hodně z nich! Líbí se mi čtení CC … nutí mě cítit se méně jako bláznivý člověk, stejně jako dokážu přidružit nějakou metodu ke všem. Na mém seznamu je tak četné, závidím všem ženám, které uvedly, že objevily mír/blížící se k němu! Věřil jsem o Hermès Kelly Sellier ve 28 nebo 32 … chtěl bych malou Kelly, ale odmítám platit šílené náklady na trhu s dalším prodejem, stejně jako nevěřím . Avšak TBH, platit tak vysoké náklady za takový tašku, je to druh off-putting, obvykle se ptám sám sebe, jestli by tento nákup byl flex, nebo jestli se mi opravdu líbí samotný taška, proto ještě musím vytáhnout zástrčku. Měl jsem na paměti, když byl sedlový taška významná, když jsem byl na střední škole, stejně jako vždycky se mu líbilo, ale ještě musím zatáhnout zástrčku i osobu. Také jsem na seznamu, abych si koupil ten extrémně sporný srdeční sáček Chanel z jarního léta 2022, lol! Rovněž umím, že si v jedné z menších velikostí dostanu tašku Loewe Flamenco! Stále kupuji jiné věci, takže byly také daleko rozptýleny daleko.

Nějaká konkrétní taška, která má zvláštní emoční hodnotu? Moje taška Chanel Young Boy byla moje první nákup Chanel v mých polovině 20. let! I had bought other costly designer bags before then, however my dream because I was in high institution was always to purchase a Chanel! So I will permanently treasure this bag, as well as this was before all the crazy cost increases…I keep in mind when I was in high institution a flap bag retailed for around $1,500 this was back in 2003-2004 as well as believing I would never be able to pay for that, however lusting after it! bit did I understand I ought to have pooled all my summertime task funds there instead of on trainer or Kate Spade, ha!

Do you feel like your bags modification people’s perceptions of you or exaCtly, jak se s vámi zachází? Eh, nejsem si jistý. I online v oblasti Bay, kde má mnoho lidí přesně stejnou uniformu. Věřím, že když cestuji do konkrétních měst, určitě to dělá, ale ne tolik kolem, kde žijeme.

Změnily se vaše praktiky přenášení tašek, protože Covid? Nyní pracuji z domu mnohem víc, takže se rozhodně nedostanou tolik. Kromě tote Chanel to určitě objevuji, že jsem natahoval menší tašky, když teď provozuji úkoly, i když stále mám rád kombinaci malých i větších tašek!

Nakupování

Jak běžně kupujete nové tašky? Ach bože … opravdu záleží na tom, jak moc jsem byl náklady na jiné věci, jako jsou oblečení, stejně jako boty atd. Letos jsem si koupil 4. Obvykle jsem docela skvělý ohledně odesílání věcí, které nevyužívám, nebo poskytuji, nebo poskytuji, nebo poskytuji, nebo poskytuji Moje tašky pryč, které už nevyužívám pro svého sourozence nebo bratrance atd.

Změnila pandemie Coronavirus vaše nákupní postupy nebo obecné myšlení směrem k luxusu? Něco … Nejprve bych řekl, že jsem se cítil, jako bych musel utratit méně, pokud budoucnost je tak nejistá. Potom jsem však očekával, stejně jako byl doma i unavený, že jsem nemohl vidět domácnost i přátele, stejně jako věřím, že jsem skončil mnohem víc než obvykle, EK! Stále se mi líbí špičkové a také hodnotové špičkové kousky, pokud mám pocit, že tím mnohem více utratíte za něco, co si toho vážíte mnohem víc, a také se o to postaráte mnohem více … také nikdo nebude zahodit Chanel Taška, pokud ji darujete nebo je odesíláte atd., Je to metoda mnohem udržitelnější než nákup něčeho z plastu nebo z rychle se módního domu! Úplně chápu, že ne každý může platit za nákup špičkového zboží, ale mám pocit, že by to mělo být pro všechny pro všechny, naznačuji, že jsem živý příklad toho, že nemám hromadu, když jsem byl mladší, ušetřit vše Moje peníze na jednu tašku, oproti významné sbírce!

Které obchody pravidelně nejvíce? Neiman Marcus, Net-a-Porter, Realreal a Instagram Prodejci. Pařížský Wonderful má fantastickou sbírku vintage Chanel prostřednictvím Instagramu – zkontrolujte, zda se někdy díváte (@parisian_sweet), můj sourozenec mě k němu otočil, stejně jako já rád sleduji jeho příběhy, má také vynikající informace také stejně Extrémně zábavné!

Nakupujete někdy tašky z druhé ruky? Kde kupujete použité? Dělám! Právě jsem si koupil vintage gucci tašku na trezoru (Gucciho nový experimentální obchod), renovují své tašky atd. Mám rád pařížské úžasné také (viz výše), ráda také prohledávám módní phile Jistě plánuje v budoucnu. Mnoho mých tašek přichází s mým SA spojením v Neimanu, o kterém si myslím také o dobrém příteli!

Nabízíte staré tašky na zaplacení nových nákupů? Určitě mám v minulosti! I když jsem nabídl situaci Chanel Filigree Vanity, které lituji! Za rok jsem to nevyužil, ale chybí mi, takže teď jsem mnohem opatrnější při prodeji tašek!

Cítíte někdy společenský tlak na nákup mnohem více tašek? Hmmm … Nejsem si jistý, jestli cítím společenský tlak, ale určitě podlehnu impulzní nákup. Taška Fendi, kterou jsem si koupil před několika měsíci, který se ještě musí objevit, byla 100% nákupem impulsu! Nestarám se o vzorce stejně jako já krásné produkty, které obstávají zkoušku času … mám pocit, že z větší části jsou vzory plýtvání finančně plýtváním, stejně jako chudé pro životní prostředí, i když jsem určitě byla touto metodou, když jsem Myslím, že byl mladší.

Myslíte si na investice do nákupu tašek? Ha this is a packed question. Věřím, že mohou být, ale záleží na tom, které tašky kupujete. Vintage tašky určitě vylepšily mnohem více než nové tašky, přesně jak můžete uvést, že to není investice, ha! Chanel i Hermès mají velkou hodnotu prodeje IMO. Chanel tašky, které jsem znovu prodal na The Realreal, nabízely mnohem víc, než jsem si je koupil, je to jen možná, že je budete muset na chvíli držet. Předpokládám, že si je nekupuji jako investice, ale cítím se o nich skvěle, protože to není, jako by neexistovala zbytková hodnota, pokud z nich onemocníte. much much better than purchasing a new car!

Kdo ovlivňuje vaše rozhodnutí o nákupu? Hmmm … Věřím, že se mi v tuto chvíli líbí, co se mi líbí. Rád si prohlížím pořady dráhy a také zjistím, zda existují rozkošné tašky atd. Nejsem ovlivňován hvězdami nebo ovlivňovateli na nákup tašek, i když je zábavné vidět, co nosí.

Jsou připojení prodejních partnerů nápomocné pro vaše nakupování? ha ha ha. Moje druhá polovina by uvedla ano! Moje SA v Neimanu (využívala pro práci pro Chanel), ve mně byla mimořádně nápomocná mnohem více peněz na nákup obecně. I never would have ever believed I would purchase RTW products of garments since honestly, they are insanely overpriced. nevertheless she has certainlPřesvědčil mě, že je mnohem lepší nakupovat méně věcí a také utratit mnohem více (náklady za opotřebení), takže za tímto účelem určitě utratím metodu mnohem více peněz na oděvy, než bych si kdy myslel, ale můj šatník má mnohem méně produktů oblečení než mnoho národů atd.

Proč potěšíte nakupování, kromě toho, že získáte něco nového? Vracím oči, kdykoli někoho uspokojím (muž nebo dáma, kterou jsem slyšel z obou), usouzením lidí, kteří se starají o oblečení, nebo přesně o tom, jak si vyrábějí nebo přesně kolik lidí utratí za kabelky. Všichni jsme inovativní bytosti, stejně jako oblékání, je výraz toho, kdo jsme jako jednotlivci, a také oděv může modifikovat metodu, kterou cítíme o sobě nebo o našem výhledu na život. Oblékání je typ umění a výraz, který kromě pouhého získání něčeho nového. Na zdraví všem ženám, které se skládají, a také na tomto blogu, sdílí své zkušenosti, stejně jako příběhy, stejně jako jako kabelky … není to tak reduktivní jako utracený dolar! Za tímto účelem mohu uvést, že jsem byl určitě shopaholic nejrůznějších v konkrétních bodech mého života, Hahahaha. Nikdy jsem se však zbláznil, pokud jde o dluh, atd., Ale určitě bych řekl, že dělám maloobchodní terapii!

Už jste se někdy cítili, jako byste dostali podřadnou službu v obchodě nebo obchodě kvůli vašemu vzhledu, etnicitě nebo pohlaví? Když mi bylo 17, šel jsem do BCBG a hledal plesové šaty a také neslušný člověk pracující v obchodě by mi neposkytl denní dobu, až se moje matka nevrátila se mnou! Jsem si docela jistý, že jsem se předtím podíval také v mých dřívějších 20. letech v konkrétních obchodech, ale kvůli mému věku se však opravdu nevyskytuje s největší pravděpodobností!

Peníze

Kdo platí za vaše tašky? Já, v některých případech moje druhá polovina jako dary, i když protože jsme manželé, přemýšlím o tom přesně stejný bazén!

Vyhrazujete rozpočtový plán pro nákupy tašek? Eh opravdu. Jen se ujišťuji, že se nezblázním … vynikající věcí na nákupu návrhářských věcí je, že prakticky existuje vždy zbytková hodnota, takže pokud se cítím opravdu provinile, mohu jen odeslat spoustu oblečení nebo jiných věcí, abych získal Nová taška! Opravdu věřím, že nákup návrhářských věcí pro konkrétní značky je také jako nákup využitého automobilu, kde když předběžné odpisy přijde, můžete opravdu vydělat trochu peněz, pokud také později prodáte!

Taboo témata

Už jste někdy koupili padělky, protože jste nemohli zaplatit za návrhářskou položku? Ne, narazil jsem na padělání, ale vždy dokáže říci, že řemeslo a vysoká kvalita není tak pěkná.

Skryjete někdy nákupy před značným jiným? Ne, i když pokud vidí něco nového a v některých případech se vyjádří, uvedu, že to není nové, prostě si toho nevšiml.

Co je nejbláznivější věc, kterou jste udělali pro zaplacení za tašku? Využili jsem všechny své léta za úkol jako teenager na nákup tašek!

Věříte, že váš nákup je někdy problém? Už jste se někdy cítili, jako byste měli těžko s nákupní závislostí? Předpokládám, že to záleží na tom, na koho se ptáte. Ve vší vážnosti jsem finančně na extrémně šťastném místě, takže jsem o tom nemusel moc věřit, avšak mimo komunitu PF jsem si jistý, že někteří lidé věří, že zažívám závislost na nákupu.

Zbytek

Nějaké další nákladné koníčky nebo vášně? Cestování, šperky, rtw, boty! Všechny věci, které jsme všichni rádi? Stejně tak jsem umělec a také jako filmová tvorba, stejně jako sestavení inscenací je nákladné s extrémně malou možností vydělávání peněz!

Ještě něco, co byste chtěli zahrnout? Poděkujte vám všem, kteří zde sdílí své příběhy! Rád je čtu, a také děkuji vám všem spisovatelům i zakladatelům tohoto blogu pro budování tak krásné komunity!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *