Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Úterý ShowDay: Nemůžu přestat myslet na tyto $ 1200 Chanel Sandals

Úterý ShowDay: Nemůžu přestat myslet na tyto $ 1200 Chanel Sandals

dříve tento měsíc jsme věnovali celý příspěvek do sportovního sandního trendu. Tento trend vyzvedne páru pro pár období, a ačkoli téměř každý současný a luxusní návrhář vyrábí nějaký sportovní sandál, nezapomeňme, že originály-myslet Birkenstock a Teva byli po celá desetiletí.

Birkenstocks byl vždy můj jít pro pohodlí. Ve skutečnosti, když jsem začal bojovat s nohou problémy jako dospívající můj lékař je doporučil. Měl jsem je na sobě více než 15 let, a když prošli obdobími v minulosti trendy, popularita je nyní nemožná ignorovat.

Uptick v tomto trendu může být sledován před několika lety, kdy začal trend “táta Sandal” zvedl páru, takže jeho vzhled na dráze a nakonec na nohou módních dívek po celém světě. Jeden z nejpohodlnějších párů a pravdivě dvojice, které jsem měl na mysli, když jsem napsal svůj originální kus na sportovních sandálech, je Sandal Sandal Chanel Velcro. Musím být upřímný – nemůžu o nich přestat myslet.

obraz pomocí @karenbritchick

Chanel poprvé vydal verzi robustního sandálu na jaře 2016 dráhy, a zatímco jsem věděl o jejich Uber-módní existenci, zaplatil jsem boty žádnou mysl. Měl jsem (a měl) nikdy neklimat na dvojici návrhářských bot. Vždycky jsem si udržel své velké nákupy na tašky a občas příslušenství, a přestože mám seznam prádelníka dobropisu, ozdobím nohy, kdyby moje fondy byly neomezené, je to velmi vzácné, že vlastně zvažuji klouzání na pár bot . do teď.

Nikdy jsem si nepředstavoval, že můj první nákup chanel by byl pár sandálů, které stojí mnohem více než polovinu mého pronájmu v New Yorku, ale musím být upřímný, nemůžu o nich přestat myslet. Milujte je nebo je nenávidí (opravdu není mezi nimi), nemůžete popřít úroveň komfortu sandálu, jako je tento, a osobně použití, které bych se dostal z nich, je dost pro mě zvážit tahání spoušť.

Otočil jsem se 30 v květnu a ještě jsem se neměl dostat něco, co by mělo ctít tento milník v mém životě. Mám na mysli pár věcí, ale převážně se vrátím k těmto sandálům. Sedí na mou náladovou radě, vyskočí na mé sociální média Krmiva a přijdou na mysl, když budu dohromady oblečení na den. I když jsou používány v několika různých odrůdách, kterého převážně přitahuji k temnému džínovému páru. Zdá se, že jsou většinou vyprodány, ale už jsem kontaktoval poradce v Chanelu, stejně jako osobní kupující, abych je pokusil najít. Kromě toho existuje mnoho prodeje pomocí sekundárního trhu. nakupovat nyní kolektivem vestiaire.

Jaké jsou vaše myšlenky na mega-lisuře, jako je tento? nosili byste tyto sandály?

obraz pomocí @thefashionguitar

obraz pomocí @Pernilleteisbaek

obraz pomocí @ cassandra.cadwell

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *