Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Antropologie Módní přehlídka

Antropologie Módní přehlídka

Středa noc se valila, potěšila, že moje poslední třída týdne oblečení Studio 2 byla dokončena. Pak jsem dostal text z Brynn, abych se mě ptal, kdybych si přál jít do antropologie módní přehlídky, okamžitě jsem uvedl ano! Byl jsem tak nadšený, že jsem zjistil, jaké nové módní bohémské styly Anthropologie musela vidět.

Čtvrtek přišel stejně dobře, jak jsem šel do mé stáže, zabalil s kolekcí podzim 2017 tím, že jde s časopisy, stejně jako kopírování inspirujícím redakční fotky možných barev, stejně jako styly pro novou kolekci. Potom po inovativním dni se podívat na kůži, stejně jako styly, bylo čas jít na módní přehlídku. Samozřejmě, Brynn, stejně jako já oba vybrali tašku na nošení s naším oblečením na výstavu.

Vybral jsem Auburn Red Grapp, abych si vybrala všechny černé oblečení. Když jsme se tam dostali, kde se dobře pozdravíme s krásnými dárky, malé tmavé čokoládové košíčky se zlatým sypáním nahoře, bruschetta s čerstvými rajčaty, jakož i bazalkou listy, pak tam bylo šumivé šampaňské, aby se zkušenost ještě mnohem úžasnější.

Chodíme směrem k dráhy, kde se postavili židle uprostřed stylového obchodu s Antropologií na Chicago Ave, do centra. Na židlích položil bitový notebook i tužku, kde byste mohli skládat poznámky nebo jen držet pro suvenýr. Než začalo show, stylisté vyšli, stejně jako se představil, stejně jako uvedl, že módní přehlídka byla ovlivněna 70. letem, stejně jako romantika, šperky tóny, stejně jako více.

Pak se hudba přišla stejně jako show!

Designy sestoupily do dráhy s krásnými výtisky, sametové šaty, prohlášení kabáty, zdobené výšivky, stejně jako velké nabídky vrstvených dílů na podzim. Opravdu jsem potěšen v různých strukturách, stejně jako tisky, které využívaly v oblečení. Po skončení show bychom mohli jít a nakupovat nový vzhled. Líbilo se mi, že se podívám na příslušenství domu, stejně jako přesně to, jak se ve stylu obchodu.

Tato módní přehlídka mě opravdu ovlivnila, jaké barvy využívají na podzim. Jaké vzorce se budou dívat, stejně jako to, co antropologie bohémský klient hledá v módním produktu.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Uvedení dohromady 6, 2018In “Rozvíjející se designéry”
Móda v Parkoctober 31, 2013In “Chicago”
Jaro Jedno z Kindmarch 22, 2016In “kabelky”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *