Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Chanel se Chanel v posledních několika sezónách choval s rovnými Pretty Bags na podzim 2015

Chanel se Chanel v posledních několika sezónách choval s rovnými Pretty Bags na podzim 2015

, Chanel se těžce opíral o témata, aby informoval o svých sbírkách, a zejména na jeho příslušenství. Nejprve přišla umělecká škola, poté protestní shromáždění a s nimi některé podstatné hity a významné chyby v oddělení tašek. Na podzim 2015 má Chanel určitě stále téma (francouzská brasserie), ale tašky se cítí mnohem vyváženější-většina z nich je prostě přímá krásná, s několika kousky motivy.

Sbírka byla plná klasiky Chanel, včetně klasické chlopně, reissue a dětské tašky. Spousta z nich byla zdobena mozaikovými dlaždicemi nebo kovovými akcenty a několik z nich odráželo téma restaurace; Zejména jedna reedice byla posetá malými nádobí a další držení bylo vyrobeno tak, aby vypadalo jako dva malé hromádky desek. Možná nejkreativnější implementací byla držení zdobené kovovou vidličkou, která se kroutila několik pramenů perly, jako by to byly těstoviny.

Stále však byla trochu podivnosti; Několik modelů nosilo pletené vesty, které měly vzadu trapné kagaroo pouzdra a několik sáčků bylo vyrobeno z nafouknuté a skruté kůže, která vypadala trochu jako matný pytel na odpadky. Celkově však Chanel vytvořil silnou sbírku, která obsahovala druhy tašek, které fanoušci značky budou bezpochyby okouzlující.

[Fotografie pomocí stylu.com]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *