Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized V současné době touží: BAG BYDEDO Circuit Medium Bag

V současné době touží: BAG BYDEDO Circuit Medium Bag

Jedním z mých odborných cílů pro tento rok bylo zaměřit se na značky s nižším srozumistem, a zatímco to obvykle znamená nezávislé značky v modernějším nákladovém bodě, dnes diskutuji o a Špičková značka, kterou si velmi často nepamatuji, dokonce i vyrábí kabelky: Byredo.

Možná jste obeznámeni s Byredem díky jejich kultovní oblíbené vůni cikánské vody. Byredo, založen v roce 2006, byl původně začal jako výrobce špičkových parfémů a jeho tvůrce Ben Gorham byl ovlivněn vazbou mezi vůněmi i vzpomínkami.

Přestože byredova trajektorie do peněženek a špičkových produktů se může zdát trochu daleko, není neobvyklé, že špičkové značky vytvářejí obě kategorie, ale obecně je vůně na druhém místě. Bez ohledu na to se přestěhování do kožených výrobků začalo na konci roku 2010 a byl pro značku přirozeným vývojem. Společnost Byredo si klade za cíl „znovuobjevit svět špičkového konce s novým přístupem“, stejně jako jeho současné tašky, zdá se, že to dělají.

Ačkoli Byredo je pro mě na špičce, když věřím o špičkové vůně, často si nevzpomínám, že byredo skutečně také vyrábí peněženky. Nedávno jsem se posouval s králičí dírou, která je Instagram (slibuji, že to dělám méně – je to další rozlišení), když jsem spatřil hladký sáček s čistými a ostrými liniemi v rukou neuvěřitelně stylové ženy.

Pravděpodobně budete nadšeni, že pochopíte, že její počet následovníků nebyl ekvivalentní žádnému typu čísla, který byste zabili, aby se přidali na svůj bankovní účet, a proto by se o „ovlivňovateli“ nepovažovalo. Ani si nevzpomínám na její účet, ale vzpomínám si na tašku, byl to Byredo.

Udělal jsem mentální poznámku a nakonec jsem dostal možnost zkontrolovat několik jejich současných tašek. Moje oko bylo okamžitě přitahováno k obvodnímu středním sáčku (2 100 $). Okamžitě se mi líbily čisté linie i šití a také jsem byl přitahován k obecné hladké siluetě vaku. Jeho nedostatek brandingu byl také poněkud upřímně neuvěřitelně osvěžující.

Vak s obvodem je vytvořen z tradiční telecí kůže a také lemovaný v elegantní jehněčí kůži. Zatímco jsem byl přitahován k bagateliérované verzi Calfskin, taška je také k dispozici ve skutečně ohromující verzi Python. Podívejte se na další siluety od Byreda níže.

Blueprint Bag (4 200 $)

Nejlepší taška na pobřeží Byredo (2 150 $)

Byredo de la Sac (2 250 $)

Střední taška na obvod Byredo (2 100 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *