Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized SIP & Shop Trunk Show

SIP & Shop Trunk Show

Nevím o vás, ale nakupování při pití sklenice bílého vína zní jako nejlepší dívky pro mě. Tento minulý čtvrtek jsme byli představený návrhář v Stumble a Relics’s SIP & Shop Trunk Show Událost. Než bychom mohli začít popíjet víno, měli jsme spoustu plánování dělat dny před akcí. Diskutovali jsme, plánovanou a diskutovali, na které kabelky přinést kromě našeho současného pod promenádou sbírkou, jako je výběr neutrálních barev nebo světlých pastelů nebo stylů, jako je The Cher Wristlet nebo Nikki posetý kříž. Naštěstí za nás jsme byli v neustálé komunikaci s jedním z vlastníků Jaime, který nám pomohl každý krok cesty.

Polovina bitva jede napříč městem přes provoz Rush Hour, který nebyl snadný úkol, ale my jsme to včas udělali připraveni popíjet bílé víno a mluví kabelky. Chůze do klopýtnutí a vychutnání se všemi závěsnými světly to skoro cítí, že chůzi do okouzlujícího lesa, zdobené krásnými papírovými lucerny po celém obchodě. Pozoroval jsem dekorace a okno displej zastavil všechny na ulicích a přinesli konzistentně zákazníky.

Žádné otázky nebyly zeptány, věděl jsem, že klopýtne a opětovným zákazníkům by ráda Brynnova taška, ale pracují tyto události, nikdy nevíte, jaké barvy budou mezi oblíbenými. Jistě se můžete pokusit hádat, ale stejně jako každá událost, každý z nich je jiný a tak i zákazníci. Nikdy nevíte, které barevné nebo stylové tašky budou zachytit oči. Mezi nejoblíbenější z noci bylo zatmění drobné Lauren kabriolet Crossbody a kaviár Nikki posetý Crossbody a všechno v Cape Cod. Žádné překvapení, lidé milovali Tiny Lauren pro všechny způsoby, jakým si ho můžete nosit, styl batoh vždy chytí pozornost národů.

Do konce dne jsem byl potěšen slyšet všechny neuvěřitelné zpětné vazby o kabelcích od zákazníků, to je to, co jsem obzvláště láska na práci jako merchandising stážista. Nemůžu se dočkat, až budu pracovat další událost, zejména pokud to zahrnuje bezplatné víno!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Nadšený na podzim??
FAQ: Brynn Capella Handbagsjuly 8, 2015In “Chicago”
Malé věciJuly 16, 2018In “butiques”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *