Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Procházení s létami s MCM Patricia Studded Hobo

Procházení s létami s MCM Patricia Studded Hobo

Všimnete si někdy konkrétní značky tašky, která není přesně nová – více jako ne na vaší mysli – přikrývá mnohem víc a mnohem více na radar tašky? Je to jako najednou, jednoho dne si uvědomujete, že jste v této značce úplně, protože její tašky se neustále objevují a také je opravdu milujete. Přesně tak se cítím o MCM. Během posledních osmi měsíců až roku jsem byl ohromen tím, jak přesně jsem viděl tašku MCM, kterou jsem opravdu miloval. Není to tak, že jsem předtím nerozuměl nebo jako četný MCM tašky, věřím, že jsem jen využil k tomu, abych věřil o MCM jako hlavně poskytnutí tašek (velmi známé) logo monogramu, ale značka je mnohem víc než tohle mnohem víc než tohle ! Nedávno jsem udělal dvojnásobek, když nám MCM poslal vzorky Patricia posetého hobo.

Tato taška je elegantní, stylová a stylová jednoduchým způsobem, stejně jako ve slovech MCM, tento hobo „zdůrazňuje bezúhonnou eleganci“. Byl ovlivněn váženou Patricií MCM na tašku, ale pro mnohem strukturovanější, boxový tvar jeho předchůdce se zaměřuje na zakřivený, jednoduchý styl. Snadný styl se zvýšenými detaily umožňuje ideální denní tašku a to je to, co se mi na tomto líbí. Je jednoduché nosit a také vypadá úžasně stylizovaný s džíny, jako jsme to udělali pro naše natáčení, stejně jako bych také viděl, jak to hodím přes můj pohled nebo do podvodníka mé paže spolu s nejasnějším vzhledem nebo mnohem více Umístěný-hello, tenisky! Líbí se mi, že cvočky nejsou příliš jemné, ale také nejsou objemné nebo stejně robustní. Podle slov samotné Goldilocks mají pravdu.

MCM Patricia Studded Hobo je vytvořen z jemné zzdoby španělské kůže, stejně jako se mi opravdu líbila vysoká kvalita této kůže. Zrna dělá opravdu nádherné dívat se na to, i když se také zdá být velmi odolný, což je ideální pro tašku, kterou budete používat každý den. Leštěné hardwarové akcenty taška, stejně jako ryté, snadno se vylepšitelný uzavření pushlock udržuje váš majetek v bezpečí. Tento hobo zahrnuje dva popruhy – nejvyšší dohodu s popruhem a nastavitelným křížovým tělním popruhem, které jsou zcela odnímatelné, což usnadňuje nošení této tašky a extrémně funkční.

Uvnitř je jedna štěrbinová kapsa na předních interiérech, kromě jedné kapsy na zip na zadní straně, kterou jsem využil pro kosmetiku, a další podobné produkty, jako je moje pilulka, vlasové pásky a vlasové klipy. Obvykle udržuji všechny ty věci v malém kosmetickém pouzdře, takže využití vnitřní kapsy asistované úplně uvolní zbytek vaku pro mé věci. Taška je lemována v bavlněné kepr a obecné rozměry jsou 7,7 ″ x 8,9 ″ x 2,6 ″. Tato poselá žena prodává za 965 $ a je nabízena prostřednictvím MCM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *