Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Versace táhne ze svého dědictví značky pro ozdobně tištěnou hold

Versace táhne ze svého dědictví značky pro ozdobně tištěnou hold

Versace Baroque Printed Bag, 995 $ pomocí Net-a-Porter

Jsem na Versace stejně tvrdý jako kdokoli jiný, ale ráda to považuji za těžkou milostnou situaci. Mluvím o plácnutí, protože chci, aby značka vylepšila své kabelky, ne proto, že v jeho bojích užívám nějaké zvláštní potěšení. I když musím přiznat, některé z minulých tašek společnosti byly téměř nádherně špatné, takže z mé strany mohlo dojít k modicum radosti.

Versace však možná otočil roh. Posledních pár sezón připravených k nošení bylo zajímavé a ve stejném časovém období jsem pozoroval nápadný a značný nedostatek kabelek Versace, díky nimž jsem chtěl házet malý fit. Nemluvě o tom, že se mi vlastně líbí tištěná taška Versace Baroque ve všech jejích slávě vzoru.

Tato taška funguje z několika důvodů. Za prvé, smíšené vzory mají nyní okamžik v módním ideálu, takže maximální vzhled brokátu na Leopardu se zdá být relevantní v kontextu současných trendů. Za druhé, zejména tyto dva vzorce mají na ně velmi „Versace“, což má za následek úspěšnou rovnováhu identity značky a moderních módních nápadů. Zatřetí, taška není moc velká. Když je položka ozdobená a míchá několik odvážných prvků, menší měřítko má tendenci být laskavější k hotovému vzhledu. Jak je normální u Versace, myslím, že cena je trochu strmá pro jednoduše strukturovanou plstěnou tašku s pouze koženým lemováním, ale poprvé za dlouhou dobu je to jediná strach, kterou mám. Projděte si Net-a-Porter za 995 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *