Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Jak definujete svůj osobní styl v moderním digitálním věku?

Jak definujete svůj osobní styl v moderním digitálním věku?

V dnešní době je prakticky nemožné být ovlivněn. Z velkých obrazovek a těch, které jsou dostatečně malé, aby se vešly do dlaní našich rukou k partyzánskému marketingu a další, jsou lidé obklopeni téměř konstantním proudem stimulace. Od posledního produktu čistého rysu po nastávajícím IT-bag, produkty, trendy, značky a mnoho dalšího se na nás vrhá ze všech úhlů. Ať už je to vědomé nebo podvědomí, naše mozky se tolik drží a v tomto moderním digitálním věku může být obtížné definovat váš individuální smysl pro styl. Ať už se vám to líbí nebo ne, neustále vám bude řečeno, co byste měli koupit, jak byste se měli oblékat a kdo byste měli být. Zřetelný osobní styl člověka může říci hodně, ale jak se člověk v dnešním nadměrném světě oddělí jako jednotlivec?

Buďte vaší vlastní inspirací

Osobně používám vlivy kolem sebe ve svůj prospěch, co nejlépe využívám z každé unce informací, které jsou nejlepší na dosah ruky, a používám je vše k tomu, aby vyniklo, spíše pak se míchá. jsou četné trendy postavy, na které se dívám na inspiraci (Rosie Huntington-Whitely, Hailey Bieber (a bývalý stylista Maeve Reilly), Karen Blanchard, Pernille Teisbaek a další), nemám konkrétní ikonu stylu. Abych byl mou vlastní inspirací, vyzkoušel trendy, ale najít jedinečné, různé způsoby, jak je nosit.

Nehrajte srovnávací hru

Jak jsem stárl, zjistil jsem, že už nevěřím v módu řezačky cookie nebo definuji svůj osobní styl, aby se vešel do úhledné malé krabice. Jsem neustále se mění, a také můj styl, a moje koncem dvacátých let a nyní moje začátkem třicátých let mě hodně naučila o módě a oblékání. Dozvěděl jsem se, že je mnohem důležitější oblékat se pro sebe, místo aby se oblékalo, aby vypadalo „cool“. Žiji v takovém módním městě, jako je New York, je tak snadné srovnávat se s ostatními a nemohu vám říct, jak vám nemůžu říct, jak Mnohokrát jsem vyšel ze dveří plně sebevědomý, jen abych viděl někoho, koho jsem považoval za lépe oblečeného než já. A jak jsem rostl, uvědomil jsem si, že když vypadáte dostatečně tvrdě, můžete vždy najít někoho, kdo by záviděl, zejména v moderním digitálním věku.

Jsem neustále se mění, a také můj styl, a to je to, co je v tom všem kouzlo. Zní to jednoduše, ale nalezení vašeho individualismu a pocitu sebe sama skutečně přichází zevnitř. Nosíte oblečení, nenosí vás, a kdybych mohl nabídnout nějaké pokyny těm, kteří přicházejí v digitálním věku, nebo jen chtějí prozkoumat jejich smysl pro styl, bylo by to nedbalé a experimentovat více! Nedělejte si starosti s tím, co nosí ostatní lidé nebo co se jim líbí nebo se jim nelíbí. Noste to, co chcete, a experimentujte, experimentujte, experimentujte! Čas od času vystupujte z vaší zóny pohodlí a oblékněte se, jako byste byli jediní, kdo sleduje.

Móda a styl se občas mohou cítit ohromující, zejména když nám svět neustále říká, že potřebujeme další nejlepší věc, ale je nezbytné si uvědomit, že to opravdu není o tom, že má mnohem víc, ale o tom, jak nosíte to, co máte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *