Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Nejlepší sázka: Vasic Collection Stand Satchel

Nejlepší sázka: Vasic Collection Stand Satchel

, když věřím v tašku, zavolám „Nejlepší sázku“, je to užitečný, jednoduchý styl, který by se mohl ve formě do velkého života žen i život i na velkých životech různých žen i To přichází za rozumné náklady na to, co získáte. Kolekce VASIC STATE SATCHEL se perfektně hodí: zbrusu nová taška z jednoho roku 2016, která sledují, je celkovým pracovním koňkou pro třímístnou značku nákladů.

První věc, která ve mně přitahovala tuto tašku, je barva. K dispozici je spousta černých, opálených, šedých i burgundských totes za skvělé ceny, ale námořnická modrá je často přehlížená barva pro tašky. Díky tomu je jakýkoli typ stylu trochu zajímavější, ale dělá to bez změny stylu metodou, která by byla nevhodná i pro nejběžnější kancelář. Navy je koneckonců neutrální i sofistikované; Není to spíše tak běžně využívané na peněženách jako jeho kolegové neutrály.

To, co mě opravdu spojilo, byly rozměry tašky. Taška je o něco hlubší než typické přenosy této velikosti, díky čemuž je interiérová schopnost tašky exponenciálně všestrannější pro každodenní potřeby života, jako je váš oběd Tupperware. Celkově vzato, tato taška vytváří docela vynikající pracovní tote.

Jeden z vašich vlastních si můžete vyzvednout za 600 $ prostřednictvím ShopBop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *