Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Skandální sezóna 4, Epizoda 13: „Přinesli jste to na sebe.“

Skandální sezóna 4, Epizoda 13: „Přinesli jste to na sebe.“

Než začneme, mám velmi upřímnou otázku: Proč Olivia nežije v budově vrátného? To rozhodně nejsou jedinečnými jevy do nového Yorku a Liv si může jasně dovolit takové ubytování, které by zahrnovalo personál, který vypadá opačně; Lord ví, že v DC by mělo být spousta budov, které se na to specializují. Místo toho, aby se vrátil vrátného v epizodě včerejší noci, však Olivia dostala nějaké nové zámky. (Ach, a také se nezabila, ale pravděpodobně jste to měli podezření.)

Dobře, tak nejprve věci nejprve: Olivia mluví plynně Farsi. Oliviiin otec je vražedný špionážní loutkář a její matka je nejznámějším teroristkou na světě, ale i tak se cítilo jako Deus ex cizí jazykové dovednosti. Olivia v každém případě použila svou spontánní plynulost, aby hrála své kupující proti svým věznitelům, a oni se rozhodli příliš úhledně, aby celou věc vyvolali.

V Bílém domě se Mellie snažila vyřešit celý problém pomocí pouze své vynalézavosti a vrozených sil jižního blahosklonnosti (jsem také z jihu; je to dar), který prozatím nefungoval, protože ona a ona a Viceprezident se navzájem zašrouboval teprve nedávno jako včera. Kdyby to bylo v Mellieho rozumných schopnostech ho zabít a utéct s tím, plně věřím, že by to udělala. Pravděpodobně na to naposledy naposledy, jako modlící se Mantis. Miluji Mellie.

V ještě neefektivních zprávách o technice se prezident opět řekl, jak škodlivé bylo, že je to Olivia naživu, a znovu si vybral, že všechny ostatní životy potenciálně ztracené stály mnohem víc než její. Uvnitř jeho hlavy Cyrus vyštěkl, opustil svou práci a udělal na Fitz všechny, které každý týden děláme uvnitř našich vlastních hlav. Pak mu prezident hodil Snickers a on se odrazil zpět do reality a začal pracovat.

Namísto zabití viceprezidenta Mellie vložila starosti Boží do Portia de Rossi, která pak odešla do Hucka a požádala ho, aby zabil viceprezidenta. Bohužel pro ni se Huck právě vzdal vraždy za postní. Naštěstí pro ni v podstatě nikdo to nečiní skrz půjčku bez podvádění.

Cyrus však takové předstírání neprováděl. Cyrus, který se prezidentem setkal, se setkal s tím, co poradce pro bezpečnost a zabezpečení řekl prezidentovi, aby „neutralizoval aktivum“, protože minulý týden jí řekl, že aktivum může skutečně potřebovat neutralizaci. To by samozřejmě byla logická věc, ale skandál nefunguje v této rovině existence. Proto jsme tady. Liv nikdy nevylila kapku červeného červeného vína na žádné z jejího holubice šedé loro klaany, a tak víte, že tato show se odehrává v alternativním vesmíru.

V případě, že jste si toho nebyli jisti, přehlídka se pak snížila na scénu Olivie, která se znovu vydražila, a když byly umístěny konečné nabídky, aukce skončila kravatou, i když to není to, jak aukce fungují. Zjevně zlý eBay není ve své mechanice tak pokročilý jako skutečná eBay, což znamená, že tito dva hackerští chlápci pracující pro únosce pravděpodobně nemohli na Googlu získat práci. Když přišlo dolů na Maya Wallace nebo na nějaké náhodné Rusy, Olivia úplně rozdala skutečnost, že Maya byla její matkou tím, že vytvořila velmi zjevnou tvář.

Olivia ví, že plynně Farsi nesprávně nasměruje únosce a může na ni zavolat v krizové situaci, i když ji jen zřídka používá, ale nemůže ovládat svou tvář! Deus ex Face. To byl druhý nepříjemný skok epizody a poslal Jakeho trapně skákal k jezeru v Kanadě, kde Papa Pope lovil a nesnažil se nic slyšet o návratu do mezinárodní hry pro twisting a zlomení nohou. Dude se jen pokoušel chytit nějaké ryby a potěšení v důchodu v míru, zatímco byl vyzdoben v novém vybavení od Orvis.

Papa Pope will certainly make his return to torture at some point this season, but it was not in an attempt to save Liv. In fact, she didn’t even need saving. While Cyrus was in the situation Room, waffling back and forth over giving the kill purchase like many of us waffle back and forth over a pair of slightly-too-small shoes on 70% markdown, Abby had contacted INTERPOL and scrounged up a season 1 gladiator named Stephen to partner with the Russians to get Olivia back.

If you didn’t right away place Stephen, you’re not alone. In my defense, I viewed the first season of scandal on my iPad while on the final leg of a too-long holiday trip home to see my parents in 2013, so some of it’s a little fuzzy for me. Stephen’s cute, though, so here’s hoping he’s not gone long enough that I forget about him again.

When they yanked that bag off Olivia’s head, she grabbed Stephen’s gun, popped her kidnapper in the knee and then gave him a couple kicks to the kidney with her pointy boots, just for good measure. He’s going to limp for life, but he brought it on himself.

Speaking of “brought it on himself,” that’s exactly what Mellie whispered in the vice president’s ear, zatímco on propadl ve svém lékařském zařízení po jeho „masivním tahu“. Huck slíbil, že nikoho nebude zavraždit, jak vidíte, ale nezaručoval, že nebude hluboce zakázat americkou hlavu státu na celý život. Jak ví kdokoli, kdo někdy chodil na střední školu, sliby abstinence mají vždy své mezery.

Epizoda nemohla skončit, aniž by se Fitz na konci vynořil, aby se rozpačitě zeptal Liva, jestli byla znásilněna svými únosci, aniž by ve skutečnosti měla nervy, aby řekla slovo „znásilnění“. Neptal se jí, jestli ji mučili, jestli jí jinak ublíží, jestli se bojí, co viděla. Jeho problém byl s tím, zda byl znásilněn, protože Fitz se hlavně zajímá o to, zda může mít znovu sex s Olivií, aniž by se o tom cítil divný, i když je dost hloupý, aby věřil, že jeho problém je pro ni zcela. (Je to! Je to vlastně tak hloupý!)

V reakci na to měla Liv jeden z těch okamžiků jasnosti o Fitzovi, že má každou sezónu dvakrát nebo třikrát. Je arogantní, spravedlivý, malicherný, nevděčný, krátkozraký a nevyléčitelně nadměrně oprávněný. Je to pravý a skutečný nejhorší a Olivia ho nebude mít mnohem víc! Má na svých dveřích čtyři zbrusu nové zámky, aby se ujistila, že zůstane venku.

Až na to, že jsme tu všichni byli s Olivií dříve, takže všichni víme, že před koncem sezóny dostaneme alespoň jeden mnohem více křičící zápas o Vermont a Jam a kdo učinil, která rozhodnutí. Voda je mokrá, obloha je modrá, únor je chladný. Nyní, když byla Olivia vrácena naživu, možná nejzajímavější věcí, kterou by tato show mohla udělat, je zabít Fitze. Alespoň pak bychom mohli přestat mluvit o džemu. Možná další vole přiměje Olivii, aby se chtěla pletla nebo tak něco.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *