Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Fendi se zaměřuje na pěkné, hravé peekaboos na podzim 2020

Fendi se zaměřuje na pěkné, hravé peekaboos na podzim 2020

Je to rok, protože průmysl ztratil veterána designéra Karla Lagerfelda. Protože jeho projíždějící kreativní ředitelka Silvia Venturini Fendi dokonale převzala vlády ve Fendi, což přispívá ke zvýšení popularity luxusní značky v tomto procesu.

Technika příslušenství Fendi je pravděpodobně mnohem efektivnější než jiní návrháři jeho kalibru a já to naznačuji nejlepším možným způsobem. Značka vytváří hrst jednoduchých, přesto milovaných vzorů a poté tyto kousky používá jako výchozí bod k vytvoření ohromujících sezónních novosti. Tato strategie fungovala pro značku v minulých ročních obdobích a pro podzim 2020 je to přesně metoda, kterou Venturini vzal.

Tato kolekce obsahuje spoustu nových pytlů Peekaboo a také nové iterace ikonické, znovu vydané bagety. Krásné textury a zdobení se dostávají do centra pozornosti, jako je polstrovaný satén, zábavné okraje a komplikovaná výšivka. Tato sbírka je opravdu jednou z mých oblíbených od Fendi v nedávné paměti. Venturini vyvinula tuto sbírku se skutečnou ženou Fendi v mysli a prozkoumala její „duální osobnosti“ a ženskost. Zobrazit všechny sáčky z přistávací dráhy níže.

[Fotografie přes Fendi]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *