Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Purseblog se ptá: Která taška nosíte v současné době?

Purseblog se ptá: Která taška nosíte v současné době?

Jak jste si možná všimli, je to páteční odpoledne v červnu a ti z vás, kterým se dosud nepodařilo proklouznout z práce nezjištěné, se pravděpodobně necítí jako dělat nic z toho. Pokud tomu tak je, pak jste přišli na nejlepší místo: Chceme vědět, jakou tašku v současné době nosíte a co si o tom myslíte.

Právě teď mám své věci v tašce Lancel Bianca (plné zveřejnění: Značka mi minulý rok poslala tento taška jako poděkování poté, co jsem do seznamu návrhářů zahrnul Lancel). Přemýšlel jsem o psaní o Biance měsíce, přestože se snažíme udržet pokrytí sáčků, které dostáváme jako dárky na holé minimum z etických důvodů. Je to jen tak dobrý-pleeek, funkční, klasický, drahá vypadající, celá dohoda.

Čím déle pracuji v módě, tím mnohem více se mi ocitám přitahované tašky od značek, které nejsou v USA dobře známy. Zda to znamená nezávislé značky nebo designéry, jejichž práce je nejznámější v zámoří, na tom nezáleží; Prostě toužím po rozmanitosti a novinkách (ale ne takový druh novosti). Lancel je francouzská značka s dlouhou historií, která se snaží rozšířit svůj moderní dosah, a některé z jeho tašek jsou skvělé.

Zejména Bianca je standout; Taška mi připomíná trochu klasické krabicové tašky Céline ve struktuře, s pevným tělem, které otevírá akordeon-like pod horní klapkou, aby odhalila řadu oddílů. Samotná taška je kompaktní, ale konstrukce umožňuje trochu expanze a drží mnohem více, než jsem očekával, dokonce i ve velikosti PM, kterou mám.

Možná je důležité, že někdo doplňuje tašku nebo se mě zeptá, kdo ji v podstatě pokaždé, když ji nosím, což je nejlepší zákon, který mohu dát jeho přitažlivosti v reálném životě. Pokud chcete jeden z vašich vlastních, můžete si vyzvednout jeden za 1 125 $ prostřednictvím Monnier Freres.

Takže teď je na vás na řadě: co nosíte a jak se k tomu cítíte? Doporučili byste to ostatním? Dej nám vědět!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *