Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Celebrity přinášejí Ralpha Lauren a také Loewe pro prominentní vystoupení

Celebrity přinášejí Ralpha Lauren a také Loewe pro prominentní vystoupení

minulý týden byly pro Celeb News neobvyklé, z důvodů, proč se dostáváme do bezprostředně. Ve zpravodajském oddělení tašek však vidíme neobvyklé množství černých tašek Louis Vuitton a také nárůst tašek z lovecké sezóny. Během těchto Dour v zimních sezonních měsících obvykle není mnoho velkých, zářivých tašek, stejně jako dost jisté, celebrity zůstávají s černou. Stejně jako žádné rakety z Men’s Fashion Week tentokrát, ale jsem si jistý, že jsou nadcházející. Chápu, že na ně všichni čekáte s nataženým dechem.

Sienna Miller
Sienna Miller vystoupila na procházku s dobrým přítelem v NYC nedávno se svým typickým rámcem Les Second Tote. Možná si neuvědomujete, že je zde nic špatného, ​​ale naše obrazová služba prohlašuje, že je omámena, že před nedávným interakčním pověstem ukazuje její zvukový prst.

Nákup nyní prostřednictvím Nordstromu

Dua Lipa
Dua Lipa byla viděna mířit do uspokojivého v Condé Nast v New Yorku s taškou Prada Sidonie zastrčenou pod paží.

Nákup nyní prostřednictvím Nordstromu

Halston Sage
Herečka Halston Sage byla nalezena mimo sérii Development v New Yorku se zelenou, ještěrkovou loveckou sezónou malé tašky.

Nákup nyní prostřednictvím moda operandi

Garcelle Beauvais
Nově jmenovaná skutečná hospodyňka z Beverly Hills Garcelle Beauvais byla nalezena v LA Bring a Louis Vuitton, který se nemít.

Nakupujte Louis Vuitton tašky přes módní phile

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo přivedla do hry Clippers v centru Staples v Los Angeles, na kterou šla se svým manželem, Chrisem Iverym, tašku Loewe.

Nákup nyní prostřednictvím Net-a-Porter

Hilary Duff
Hilary Duff byla zasažena běžící úkoly kolem LA přineslo to, co jsme relativně konkrétní, je Louis Vuitton Babylone PM taška. Pro černé tašky LV je to obrovské pár týdnů, stejně jako moje zájmová sazba je rozhodně vzbudená.

Nakupujte Louis Vuitton tašky přes módní phile

Gigi Hadid
Nakonec máme Gigi Hadid a dorazil do soudu v NYC s extrémně odborným taškem Ralph Lauren 50. V Bizarre-O Celeb News: Gigi byl svolán pro povinnost poroty a byl přidělen k poslednímu soudu v Harvey Weinstein. Byla propuštěna poté, co připustila, že uspokojila jak pana Weinsteina, tak i několik významných svědků, kteří budou povoláni k soudu, jako je Salma Hayek. Jaké jsou však šance?

Nákup nyní prostřednictvím Nordstromu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *