Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Logo Love: Fendi’s Kan I F Bag Goes All-Over Logo na jaro 2018

Logo Love: Fendi’s Kan I F Bag Goes All-Over Logo na jaro 2018

Před několika měsíci jsme se poprvé podívali na jednu z novějších tašek Fendi, Kan I F. Vy lidé o tom měli nějaké věci co říct o tom —Po hodně, abych byl přesný! Jedna věc je jistá, že se zdá: buď milujete tašku Fendi Kan I F, nebo to prostě nemůžete vydržet. Na jaře 2018 remixuje Fendi Kan i f a představuje verzi pro všechny-logo z celé kotleté. Milujte to nebo to nenávidí, nelze popřít, že tato taška je odvážná.

Tvar této tašky může být ten, který jsme viděli dříve, ale remixovaná verze má podrobnosti na rozdíl od svého předchůdce. Pro začátek není kožená kožená logo hladká a je to druh, protože FS jsou texturované a zvednuté. Tato detaily sama o sobě dělá tašku neuvěřitelně cool sama o sobě, ale pak přidáte bičované detaily, které zdobí strany tašky, plus malé kožené uzly, a neočekávaně jste dostali speciální sáček, který je mnohem víc než mnohem víc než Jen normální vzhled loga.

Sbírka Fendiho jara 2018 se silně spoléhala na použití svého loga a s touto taškou je jasné, že logo Fendi je zpět a lepší než kdy jindy. Toto je taška, kterou bych absolutně rád přidal do své rostoucí sbírky. Obvykle sáhnu po neutrálech, a ačkoli tato taška přichází v neutrálním odstínu, jsem posedlý verzí červené a opálení.

Jednou z mých nejoblíbenějších věcí na této tašce je stále skutečnost, že jednou z FS na horní správě je zlato, zatímco druhá je stříbrná. Často mě otráví, když mám kontrastní šperky, takže je to docela v pohodě – a jedinečné -, že tato taška má na sobě zlato i stříbro. Design je opravdu strukturovaný a dobře drží svůj tvar. Je to téměř trochu ztuhlé, ale představuji si, že to trochu uvolní opotřebení. Celkově se kvalita této tašky ukazuje, až na každý poslední detail.

Tato taška, stejně jako verze minulé sezóny, používá přizpůsobivost schopnosti přenést tašku dva způsoby: přes přenos s delším popruhem nebo ručně nesnášen s horním správným popruhem. Řekl jsem to tak předtím, ale není nic lepšího než taška, která má dvojitou povinnost. Oba popruhy jsou také zcela odnímatelné, takže můžete nechat na druhém nebo použít jeden po druhém. Taška má jednu interiérovou štěrbinovou kapsu a celkové rozměry jsou 7,3 ″ H x 9,8 ″ W x 4,3 ″ D. Fendi Kan I F v Whipsteted Logo Leather prodává za 3 590 $ a celou sbírku Kan I můžete nakupovat pomocí Fendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *