Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized West / Feren Joplin Leather Satchel

West / Feren Joplin Leather Satchel

Zatímco jsem, v srdci, žena, která preferuje tašky s dlouhými nebo ramenními popruhy, někdy jsem v náladě, aby něco s kratší, pevnějším popruhem. Tento západ / Feren Joplin Seatchel je jen lístek; To může být přivedeno do podvodníku lokte, ale není to tak dobře boxy, aby to bylo uprostřed, když je plná. Spíše má tvar 3D obdélníku, který je spíše jedinečný. Kostka ve tvaru tašky, zatímco oni jsou roztomilé, ztratit svůj tvar tak rychle, stejně jako pak vypadat nedbalý. To tady není situace.

Tato satchel má přesně stejnou vysokou kvalitu, protože většina z západních / ferenových tašek, které jsem narazil, má jakýsi vinobraní citlivost ve tvaru, stejně jako kůži, aby se zajistilo, že pochopíte, že by to vypadalo nejkrásnější poněkud Slouchy Jak nejlépe se používá s disketou, stejně jako dlouhý bohémský maxidress. Tvar je něco, co nevidíte, stejně jako běžně mezi mořem nudného přes ramenní minibagy, které jsou tak prominentní přímo na jihu.

Připomíná styl pytle lékaře od času vůbec tak mírně, v rukojeti, stejně jako přední klapka. Svoky však tak jemné, zajišťují, že stále zůstane s současnými trendy. koupit s bloomingdale za 485 dolarů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *