Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Sara Berman Decca Midi Studded Carry Bag

Sara Berman Decca Midi Studded Carry Bag

To by mohla být na první pohled láska. Sara Berman Decca Midi Studded přenášející taška byla přivítána s otevřenou náručí Little Ol Me. Taška je klasifikována brašna, ale má také tak spoustu vlastností podobných hobo, které samozřejmě miluji. Ale nejde jen o tvar, ani to není barva, ve skutečnosti to není jedna věc, která mě přiměje milovat tašku. Celkově vzato se každý aspekt spojuje pro harmonické provedení kabelky.

První věc, kterou jsem pozoroval, byla vazba mezi barvou a tvarem. Miluji oba. Šedá kůže je úžasná a vždy se snažím najít úžasnou novou šedou tašku. Grey je druh barvy, která se zdá, že se rozhodne pro téměř jakýkoli outfit. Tvar je nesmírný a báječný. Pokud nejste jeden pro tašky Slouchy, pak to nemusí být pro vás; Přesto vzhledem k tomu, že jsem podstatným fanouškem téměř všech věcí, je tento ideální v mé uličce.

Další věc, která by mohla lidi přimět k tomu, aby milovali nebo nenáviděli, je bezpochyby studding. Pro ty z vás, kteří jsou absolutně nad šílenstvím, to opět nemusí být pro vás. Osobně miluji studding zlatého tónu na popruhu a základně. Ve skutečnosti mi studding podél základny připomíná trochu tašky Alexander Wang Coco, ale po Megově recenzi tašky mám pocit, že tento, i když jiný tvar, je mnohem lepší. Studding podél dna sáčku nevypadá téměř tak těžce jako u Coco, což mě způsobuje, že si vydechám úlevu. Otevřete tuto ohromující tašku a najdete saténovou podšívku leopardů. Jak můžete říct, jsem fanouškem této tašky. Jsi ty? Projděte si Net-a-Porter za 645 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *