Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Marc od Marc Jacobs zkroutil q derby tašku

Marc od Marc Jacobs zkroutil q derby tašku

ti z vás, kteří následují Purseblog, často pravděpodobně znají moji mini-messenger posedlost. Ale překvapivě tato posedlost nebyla důvodem, proč jsem se rozhodl psát o tomto snadném, ale Glam Marc od Marca Jacobse zkroutil q derby tašku. Je to proto, že mi to připomnělo malý taška z Crossbody LeSportsac, kterou mi moje babička dala. Myslel jsem, že to bylo vždy tak v pohodě, a nosil jsem to, dokud se bavlněný popruh (tak dávno nelomil- žádné nylonové popruhy) a považoval jsem opálenou barvu uncool.

Pak jsem se přesunul k Danskinskému křížení. Ale to je mimo to. Tato taška je samozřejmě mnohem lepší. Je to Marc od Marca Jacobse, což je plus. Kůže je stále tak lehce vrásčená a logová deska smaltovaná a zlaté přezky jsou jediným ozdobou v tašce.

Kromě skutečnosti, že tato taška přichází v matné červené barvě, která by měla opravdu nahradit mnoho patentových červených tašek (pokud jsou nějak hotové, což jsem jen zřídka viděl) je to tvar, který mě chytí. Zřetelný oválný tvar vaku je odlišný od mnoha obdélníkových mini-messengers a dlouhý tenký popruh jej dokonale vyvažuje. Nakupujte prostřednictvím Shopbop za 188 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *