Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Jsem spěšně potěšen touto Cleobella Brixie Weave Bag

Jsem spěšně potěšen touto Cleobella Brixie Weave Bag

, když přicházejí Cleobella kabelky, postrádám se za něco velmi hippie-esque. Takže, dnes jsem byl trochu šokován, když jsem narazil na nedávný design Cleobella.

Abych byl upřímný, na první pohled jsem si myslel, že tento taška má nějaký kovový prvek. Při navíc jsem si uvědomil, že když je nějaký druh tkaní, neexistuje absolutně žádné kovové. Možná jsem se podíval na tašku taky rychle nebo možná mám kovový mozek, takže nejsem úplně jistý, proč jsem si myslel, že jsem viděl kovový. Ať tak či onak, je tu něco o této tašce, které křičí, “nést mě”.

Ne, Cleobella Brixie Weave Bag není něco, co bys chtěl držet na noc ve městě, ale já bych to udělal pro každodenní aktivity nebo dokonce jako víkendový tote. Vrásčitá kůže má tkané IKAT banding podél přední a zadní části sáčku. Ikat detaily je něco, co jsme se stali zvyklím vidět na cleobella tašky; Je to druh očekávaného. Dvojité válcované rukojeti (9 “pokles) vypadají silně, ale ne tak objemné, že by kopat do paže nebo nosit příliš mnoho. V případě, že se rozhodnete použít takovým způsobem, který je nutný popruhový popruh (24 “pokles), nebojte se, je k dispozici jeden. dostat přes Shopbop za 465 dolarů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *