Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags CC 151: Sběratel, jehož Birkin je óda k její pozdní matce

CC 151: Sběratel, jehož Birkin je óda k její pozdní matce

v dnešní splátce šatníka přiznáváme, setkáváme se s tvrdým pracovním mandbagem milovníkem v polovině dvacátých let, jehož láska s taškami se v průběhu času rozvíjela. Ve 22, CC 151 absolvoval trenéra a Michael Kors k prémiové designérské pytel oblasti. V těchto dnech je shromažďována záviděníhodná sbírka překlencující milované značky, jako je Gucci, Saint Laurent, Louis Vuitton a další. Ale zdaleka, CC 151 je nejvíce ceněný kus je birkin 30, která byla zděděna od její pozdní matky. Tento sběratel nosí tašku hrdě jako Óda k její módní matce, která zemřela od rakoviny.

Inteligentní spotřebitel, který si myslí, že prostřednictvím jakéhokoliv Big Bag nákup, CC 151 je také úžasný na rozpočtování, a kvůli tomu nemá opravdu prodat žádné staré tašky, protože ona jen nakupuje, co opravdu miluje a bude používat. Zatímco ona dělá citovat, který je ovlivněn YouTubers, CC 151 nebude dělat nákup, pokud o tom nepovažuje nejméně 2 týdny. Připraven úplný CC níže a nezapomeňte předložit své vlastní.

Podělte se o své vlastní přiznání!

Základy

Věk: 25.
Genderová identita: žena
Umístění: Hong Kong
Zaměstnání: IT konzultant
Průmysl: It.
Plat: 45 000 dolarů
Příjem domu: 95 000 USD

Tašky

Jste člen purseforum? Ne

Jak vlastní tašky vlastníte? 20+.

Jaké tašky jsou ve vaší sbírce?

Hermès Birkin 30.

Gucci Marmont velmi mini

Gucci Marmont Malá videokamera Taška

Gucci Marmont malý vzít na sáčku

Gucci HorseBit 1955 Vezměte si sáčku

Saint Laurent malý loulou si vezme tašku

Saint Laurent le 5 a 7 si vezme tašku

Celine vintage top obchod s taškou

Louis Vuitton Bílý monogram Vícebarevný Greta Bag

Gucci vinobraní Jackie Hobo Bag

Alexander Wang Crystal zdobený síťový pytel

Trenér studio si vak

Trenér Alie Vezměte si sáčku

Trenérka na řetězec

Louis Vuitton Nicfull PM

Louis Vuitton Montsouris PM batoh

Burberry Blue Label Canvas Tote

Michael od Michael Kors – 10+ tašky

Kolik stojí vaše sbírka? USD 40 000+.

Jaká je vaše mnoho drahé tašky? Hermès Birkin 30 zděděná z mé pozdní matky.

Jaké jsou nejdůležitější značky nebo kusy ve vaší sbírce? Vždycky jsem miloval luxusní módu, a dokonce jsem zpátky na vysoké škole jsem pracoval podivné práce, abych zaplatil účty a já jsem si dokázal dovolit tašku Michael Kors tady a tam, ale nebylo to, dokud jsem byl 22, když začnu pracovat na plný úvazek Že bych mohl začít kurate mou sbírku premier designérské pytel, jako jsou Gucci a Saint Laurent kousky.

Jaký věk jste dostali svůj první návrhový taška a co to bylo? Bylo mi 16 a já jsem dostal svůj první moderní taška, Michael Michael Kors Greyson Bag (trochu jako rychlý pytel). Poté, co začnu pracovat na plný úvazek na 22, můj první premiér designérský taška byla gucci marmont malá videokamera taška.

Jakýkoli konkrétní taška, která drží speciální sentimentální hodnotu? Moje Hermès Birkin 30. Byla to jedna z oblíbených tašek mé matky. Oplynula v únoru 2021 z rakoviny. Poté, co uplynula, našel jsem ji v její skříni, ale rukojeti byli porušeni pravděpodobně z nedostatku použití během posledních několika let svého života, když byla v nemocnicích a z nemocnic. Birkinová taška mi připomněla její ohromující styl, byla to ikona mého stylu.

Máte pocit, že vaše tašky mění vnímání lidí, nebo jak jste léčen? Vyrůstá ve velkém městě jako Hong Kongu, ovlivněné luxusním móda a lesklým glamourem, určitě zjistím, že se mě lidé začínají léčit mnohem vážněji, když nosím tašky. Možná, (UN) překvapivě, i když zjistím, že existuje slabá korelace mezi úrovní respektu, když jsem venku (než jsem dokonce otevřel ústa) a hodnotu mé tašky. Mám mnohem lepší léčbu, když jdu do luxusního obchodu (nebo dokonce restaurace) na sobě gucci než můj taška trenér, který je smutný, protože jsem našel tašku trenéra, stejně jako můj gucci jeden, za zlomek nákladů .

Změnili se vaše postupy s taškou, protože covid? Ne moc. Dokonce i během práce z domovských dnů, nenacházím, že se nacházím od Saint Laurent, aby šel do obchodu s potravinami. Pevně ​​věřím, že to, co tě dělá šťastným, jděte to!

Nakupování

Jak typicky nakupujete nové tašky? Snažím se nakupovat jeden pár měsíců, nebo kdykoliv dostanu dobrou provizi v práci. Líbí se mi naplánovat svůj rozpočet, a následně moje nákupy. Jo, určitě je třeba zjistit mé “luxusní priority”.

Má pandemii Coronavirus změnil vaše nákupy nebo celkový postoj k luxusu? Určitě. Dělalo mi mnohem mnohem více vědomé svých výdajů. Zvláště když Hong Kong trval hořkým obratem událostí z Covida začínajícího v roce 2022, začal jsem ještě mnohem mnohem více do trenéra a tory burch, protože zjistím, že jejich kvalita je do značné míry na stejné úrovni s premiérovými značkami, ale při zlomku náklady.

Které obchody často nejvíce? V Hong Kongu nemůžete očekávat, že se dostanete do obchodu Chanel nebo Hermès bez obložení nejméně 2 hodiny. Chanel, zejména milovat strategii obložení, aby podpořila (nebo pro mě, mnohem spíšOdradit) Pouze zákazníci, kteří jsou “cenu” jít dovnitř – jak si dokážete představit, mnoho z Climate Clientele v Hong Kongu jsou bohaté dámy starší 40 let, které si mohou dovolit čas a zjevně, peníze čekat. Haha, to je jistě nadsázkou – ale pravda, která má být řekl Chanel, není první volbou pro tisíciletí jako já v Hong Kongu.

Dior, Gucci a Saint Laurent (ne jejich cihlové a malty obchody) jsou mnohem mnohem více příjemnější – oba styly sáčků, které nabízejí a kvalitu služeb, jsou mnohem více mou uličkou.

Nakoupíte někdy tašky na druhé ruce? Kde jste si koupíte? Vždycky jsem se bála padělků, takže jsem nikdy neudělala.

Prodáváte staré tašky, které zaplatíte za nové nákupy? Ne, ve skutečnosti, protože nikdy nebudu kupovat tašku na rozmaru (vždycky plánuji nákupní měsíce v rozvoji, když budu rozpočtovat pro to), naštěstí jsem nenašel tašku k vymezení z mého stylu tolik, že Potřebuji to prodat. Starý Michael Kors zezadu v průběhu dne – oni jsou všichni šťastně vystupují k mým blízkým kamarádům a příbuzným.

Cítíte někdy společenský tlak na nákup mnohem více tašek? Sleduji několik luxusních youtubers (jako je Sophie Shohet, Cassie Thorpe), atd. Jistě YouTube, Instagram, a Pinterest jsou úžasné v udržování krok s trendy, ale vždy budu strávit alespoň dva týdny přemýšlení o tašce před nákupem – Porovnání s mými stávajícími kolekci, brainstorming outfit myšlenky, které mohou pracovat se svým stylem. Pokud po dvou týdnech stále nemůžu dostat tašku z hlavy, pak půjdu dopředu a vytáhnout spoušť.

Považujete za vaši tašku nákupy investic? Určitě je považuji za investice. Není to finanční způsob, ale jsou jistě investice způsobem, který jsem si jistý, že ho můžu nosit na mnoho let, nebo dokonce to projít na mé děti.

Kdo ovlivňuje vaše nákupní rozhodnutí? YouTube ovlivňovače jistě hrají roli – ale znovu se snažím čelit, že plánováním mých financí dobře a rozpočtování, co mohu zakoupit v příštích 6 měsících, nebo dokonce rok.

Jsou obchodní asociační vztahy instrumentální pro vaše nakupování? Dior a Gucci Sales Associates, ano. Byli úžasní a mám své kolegové sdělení, kdykoliv chci něco procházet nebo koupit. Dokonce tak jsem vždycky podíval online, než zasáhnete obchod a vím přesně to, co chci.

Nicméně, měl jsem zvláštní zážitek v Saint Laurent, který mě nikdy nechtěl vrátit zpět do fyzického obchodu. Jednou jsem tam šel, abych se pokusil o 7 A 7 sáčku. Když jsem šel, pět SAS na mě zíral, a všichni začali šeptají mezi sebou. Ani neřekli ahoj. To bylo šílené.

Proč potěšíte nakupování, mimo to, že jen získání něčeho nového? dobrá otázka. Myslím si, že jsem nikde blízko shopaholické úrovně, každá položka, kterou jsem zakoupil, představuje paměť (tvrdé práce, nebo úsilí, nebo obchodního obchodu), že můžu vždy milovat a ohlédnout. Myslím, že nakupování slouží jako maloobchodní terapie, když ho potřebuji, ale mnoho z doby je to odměna.

Už jste někdy pociťovali, jako byste obdrželi podřadnou službu v obchodě nebo butiku kvůli vašemu vzhledu, etnickému nebo pohlaví? Jsem vděčný, že jsem ještě nikdy neobdržel podřadnou službu v obchodě nebo butiku. V souladu s ohledem na paměti, kdykoliv jdu luxusní nakupování (nebo dokonce nakupovat, období), snažím se oblékat chytrý, vypadat leštěné a léčit každého s zdvořilostí. Myslím, že je to cesta.

Peníze

Kdo platí za vaše tašky? Jiné než birkin, všechny tašky byly placeny sám.

Vy jste odložili rozpočet na nákup sáčků? Rozhodně. Odložil jsem asi 300-500 dolarů do mého “fondu vaku” každý měsíc, dokud jsem narazil na svůj cíl bez ohledu na to, na co jsem čekal. Plánování vpřed pro mé nákupy pomáhá hodně věděli, co chci dál, a zabraňuje spoustu pokušení od SLG sekce v luxusním obchodě, kde potenciálně mohu použít všechny $ 1,000 a zpět na nulu znovu.

Taboo Témata

Zakoupili jste někdy padělek, protože si nemohli dovolit návrhářskou položku? Ne, protože jsem nikdy nezakoupil něco, co si nemůžu dovolit.

Skrýváte někdy nákupy z vašeho významného jiného? Moje významná i moje láska k módě naštěstí také sdílí. Má rád skutečnost, že nečekám, že mě nakupuje tašky a respektuje způsob, jakým plánuji a trávím své těžce vydělané peníze.

Jaká je nejbláznivější věc, kterou jste udělali, abyste si mohli dovolit tašku? Pracoval jsem 3 pracovní místa nejlepší po univerzitě za rok na zahájení svého “fondu vaku”.

Myslíte si, že vaše nakupování je někdy problém? Cítili jste někdy, jako byste bojovali s nákupní závislostí? Je to tak snadné dostat se v pokušení módními časopisy a ovlivňujícími. Vždy jsem bojoval s tím, že plánujete všechny své nákupy, a nemám v plánu zastavit to, kdykoliv.

Zbytek

Jakékoliv jiné drahé koníčky nebo vášně? Jsem docela opatrný v jiných částech života. Nákup si oblečení od Zara a Forever 21, a zřídka si zřídka. Priority.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *